Wpis z mikrobloga

Odtworzyłem w 3D słynne zdjęcie Religi po udanej operacji przeszczepu serca. Wszystko wykonane metodą camera mapingu z masą zabawy w Photoshopie przy wyodrębnianiu osobnych warstw. Wiem, telepie się jakby był na speedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) myślałem że będzie to subtelniejsze, ale dopiero to odkryłem po renderze, którego nie chciało mi się powtarzać, bo mam komputer z gówna i słomy. Ale mimo wszystko mam nadzieję, że się spodoba! Jeżeli macie ochotę widzieć takie reprodukcje dawnych polskich zdjęć, zapraszam pod tag #prl3d oraz zachęcam do udostępnienia własnych rodzinnych zdjęć z PRL-u które mógłbym poddać zabiegowi. #tworczoscwlasna #3d #blender #render #grafika3d #grafikakomputerowa #prl
potrzebne-informacje - Odtworzyłem w 3D słynne zdjęcie Religi po udanej operacji prze...
  • 234
@Bartholomew: mam jedną uwagę. Każdy człowiek ma coś takiego jak potrzeba docenienia. Jest to jedna z podstawowych potrzeb. Nie widzie w opisie posta , żeby op szukał jakiś porad co ma poprawić i co jest źle tylko chciał się po prostu pochwalić. Jest normalne i nic nie ma w tym złego. Wiec nie dziw sie, że komentarze pozytywne które mimo że nie posiadają tej wspaniałej merytoryki będą miały dla opa jakąś
Przepraszam że wywołałem ból dupy u autora. Zapiec może jeszcze bardziej jak bym zapytał o legalność oprogramowania w którym to zrobiono xD


@perun79: to może zamiast niekonstruktywnej krytyki i szukania haczyków, pokażesz "gawiedzi" co potrafisz i wrzucisz jakąś swoją pracę

@potrzebne-informacje