Wpis z mikrobloga

Odtworzyłem w 3D słynne zdjęcie Religi po udanej operacji przeszczepu serca. Wszystko wykonane metodą camera mapingu z masą zabawy w Photoshopie przy wyodrębnianiu osobnych warstw. Wiem, telepie się jakby był na speedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) myślałem że będzie to subtelniejsze, ale dopiero to odkryłem po renderze, którego nie chciało mi się powtarzać, bo mam komputer z gówna i słomy. Ale mimo wszystko mam nadzieję, że się spodoba! Jeżeli macie ochotę widzieć takie reprodukcje dawnych polskich zdjęć, zapraszam pod tag #prl3d oraz zachęcam do udostępnienia własnych rodzinnych zdjęć z PRL-u które mógłbym poddać zabiegowi. #tworczoscwlasna #3d #blender #render #grafika3d #grafikakomputerowa #prl
potrzebne-informacje - Odtworzyłem w 3D słynne zdjęcie Religi po udanej operacji prze...
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czysty_start: To nie jest g---o odpowiedz. W wpisie opa masz wyraźnie napisał "Wszystko wykonane metodą camera mapingu" Więc wpisz CAMERA MAPING to takie trudne? Nie ogarniasz czytania z zrozumieniem i wychwytywania najprostszych informacji? Przy okazji dowiesz się że to to zrobił nie jest żadną sztuką magiczną i mapą nieprzyrodzoną xD
  • Odpowiedz
@potrzebne-informacje: Po tej całej g---o burzy jaką robisz po mojej krytyce (i kilku innych) przypomniał mi się pewien cytat z znanego polskiego filmu.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które
  • Odpowiedz
@cpt_foley: Czyli jeśli mi się podoba wystarczy że napisze "zajebiste" i jest merytorycznie. Natomiast jeśli mi się nie podoba, widzę błędy i niedociągnięcia to już nie wolno pisać "ujowe" ? Ja wyraźnie napisałem co mnie razi, więc proszę nie wyskakuj mi tu z merytoryką.
  • Odpowiedz
Wszystko wykonane metodą camera mapingu z masą zabawy w Photoshopie przy wyodrębnianiu osobnych warstw.


@potrzebne-informacje: To jak w końcu masz tą licencję na tego Photoshopa czy nie? Wiesz, mogę sprawić że nie tylko ja cię o nią zapytam ;-)
  • Odpowiedz
@perun79: > To jak w końcu masz tą licencję na tego Photoshopa czy nie? Wiesz, mogę sprawić że nie tylko ja cię o nią zapytam ;-)

jezu, serio niepokojący z Ciebie człowiek. Dawno nie spotkałem się z taką nieuzasadnioną zawiścią dla samej zawiści. Co ja Ci zrobiłem? Pisz se do Adobe, w chuju to mam. Nie jesteś internetowym stróżem. I o ironio, akurat w tym projekcie użyłem Gimpa z wygody.
  • Odpowiedz
@potrzebne-informacje: To w końcu użyłeś Gimpa czy Photo bo co chwila teraz zmieniasz zeznania xD
@cpt_foley: Kupujesz auto, sprawdzasz VIN czy nie kradzione. Ciuchy też chcesz mieć oryginalne ale czy ktoś nie użył kradzionych narzędzi robiąc jakąś grafikę masz już w dupie? Co za dwulicowa moralność.
  • Odpowiedz
Wskazanie co jest źle i co wygląda nienaturalnie nazywasz niekonstruktywna krytyką? xD


@perun79: konstruktywna krytyka zawiera też dobre strony, a twoja ocena tego nie zawiera

Odnieś się do reszty mojej wypowiedzi
  • Odpowiedz