Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@padamczyk: 5-6tyg usztywnienie. Mięśnie zwiotczeja i trzeba odbudować. Laser i prądy to podstawa. Z fartem na sylwestra coś zatańczysz ale będzie śmiesznie :)
Dużo witaminy D. Pasty ze szprotek itd.
Jak to odj3bales?
@padamczyk: dużo zdrowia i załatw sobie tramadol ( ͡° ͜ʖ ͡°), jestem półtora tygodnia po operacji (złamana strzalkowa i przyśrodkowa, zaśrubkowane), najbardziej boli pierwsze pare dni, ja już mam z górki przynajmniej to. Trzymaj się!
@padamczyk: Jak ci to poskładali? Blaszki i wkręty? nie daj się wpakować w gips (oprócz poskręcania bo gips możesz dostać profilaktycznie). Jak jesteś gdzieś z małopolski to mogę pomóc. Jeśli poskręcali to spoko, wygoisz jak normalne złamanie. Jak się zrośnie to nie będzie problemu z powrotem do zdrowia.
Ja lekarzem nie jestem ale nie takie rzeczy widziałem (żona robi w szpitalu). Widzę na foto mały odłamek. Usunęli? Jask masz możliwość to
@MiQ27: @Parotia: @PunIntended: @Wsciekle_piesci_meza: @metalowy_pasterz: @Eustachiusz: @karmelkowa: @StarySer: @nojasneurwa: cześć Wam, odpisze zbiorczo No widzę, ze cześć z Was jest zainteresowana złamaniem Pawła Jumpera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przebywam właśnie na Erasmus w Aschaffenburgu, Niemcy. Na jednym z płacy zabaw jest taka trampolina wkopana w ziemie No i gdy sobie tam skakałem, wskoczył tam tez jeden ze studentów no
Pobierz padamczyk - @MiQ27: @Parotia: @PunIntended: @Wscieklepiescimeza: @metalowy_pasterz: @...
źródło: comment_1633332314FoODWZmFxogjSXbTteTWYl.jpg
poszedłem z ciekawości po dwóch dniach na sor żeby sprawdzić czy palec nie wybity

@toodrunktofuck: Mo kurna troszku wybity :) Sorki ale jakim cudem nie bolało? Poskładali?


@nojasneurwa: bardziej mnie bolało jak miałem wybity palec, tutaj prawie nic. Tylko dłoń spuchnięta. Poskładali, miałem mieć operację u mnie w szpitalu powiatowym, już byłem przygotowywany na stół, ale na szczęście ordynator zobaczył zdjęcie i powiedział, że jak chce ruszać palcami to da
Pobierz toodrunktofuck - > poszedłem z ciekawości po dwóch dniach na sor żeby sprawdzić czy p...
źródło: comment_1633335033uJ3RgVnp6xTNNgdPJ0NVDc.jpg
@padamczyk Ale szczęście w nieszczęściu, że Ci się to za granicą przytrafiło xD w Polsce to kaplica z takimi urazami, sam pod koniec sierpnia złamałem 5 kość śródręcza. Dostać się do ortopedy to jest dramat, ze skierowaniem w trybie pilnym to najbliższe terminy są za 3 miesiące, kiedy kontrol mam mieć za 2 tygodnie. A najlepsze jest to, że prywatnie jesf to samo. Ostatecznie udało mi się ubłagać ortopede, żeby mnie za