Wpis z mikrobloga

@Fan_Morawieckiego w skrócie Niemcy mają euro co nie działa aż tak na ich niekorzyść, dwa dużo bardziej rozwinięty rynek łagodniej znosi inflacje. Trzy Niemcy nie zadłużają się w takim tempie jak polska i ta nasza inflacja póki co jest mała, na przyszły rok można się spodziewać conajmniej 8 procent
  • Odpowiedz
Zaczynałem dwa lata po stażu 80 złotych w POZ i 50 zł na izbie. Z POZu zrezygnowałem, na izbie mam 150 zł, złapałem jeszcze pracę na SOR za 170 zł i na zakaźnym za 150 zł+100% dodatku covidowego


@Fan_Morawieckiego: czyli nie zwiekszyly sie zarobki tylko zmieniles prace. fajnie jak wczesniej bylem studentem i dorabialem za 100zl a teraz zarabiam nawet i 1000zl to moja pensja wzrosla 10cio krotnie. nic to nie znaczy.

Do tego z racji, że robię dyżury, a nie dniówki w POZ, udało mi się zwiększyć liczbę godzin pracy
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego #!$%@? jego mać, zarobki mi urosły, bo zmieniłem pracę, zmieniłem miasto i generalnie się rozwinąłem. Ceny wzrosły, bo banda kretynów dla politycznych celów zaczęło rozdawać pieniądze i zwiększać opodatkowanie. Rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: zapominasz o dysproporcjach między siłą nabywczą tej pensji a rosnącymi cenami. Im słabsza wyjściowa siła nabywcza i większa inflacja tym większa powstaje „luka”, której marna podwyżka nie zasypie.
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: niesamowite, że wy z ekipy #60groszyzawpis doszliście już do tego poziomu manipulacji, że podszywacie się pod lekarzy/prawników aby zwiększyć swoją wiarygodność i zachwalacie rządy pisu, jednocześnie krytykując zacięcie inne kraje w EU xd musicie jeszcze trochę popracować nad wiarygodnością bo historia nie do końca się trzyma kupy
  • Odpowiedz