Wpis z mikrobloga

powiem ci tak. U nas inflacja będzie rosnąć dalej i z tego co widzę to po nowym roku spodziewaj się 8 % w Niemczech zapewne zacznie spadać


@karol1213: Zawsze jest ta sama bajka. Poczekaj, będzie w Polsce gorzej, a gdzie indziej lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od 6 lat

kłamią o wzroście wynagrodzeń. Bo komu niby rosną zarobki? Mi na pewno nie, mojej rodzinie też nie, ani
  • Odpowiedz
A komu to rosną wynagrodzenia szybciej od inflacji? Chyba politykom i ludziom, którzy pracują w RPP. Ja w 2021 tyle samo zarabiam co zarabiałem w 2019 roku.


@Freeyour: Ja około ~500% więcej
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Własna działaność gospodarcza to inna para kaloszy. Jedne firmy zwiększają swoje dochody, się rozwijają, inne stoją bez zmian, niektóre bardziej pechowe się zwijają.
Imo nie każdy się nadaje by prowadzić własną działaność.

Sytuacja zwykłych pracowników powie prawde, o sytuacji w kraju.
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Kogo bardziej rusza inflacj a? Biednego Polaka co bedzie teraz jadl ziemniaki ale bez miesa czy bogatego Niemca co zamiasy 3x wyjsc do reatuaracji w tygodniu pójdzie 2x? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest odpowiedz dlaczego u Nas to jest trqgedia a tam droba niedogodność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kogo bardziej rusza inflacj a? Biednego Polaka co bedzie teraz jadl ziemniaki ale bez miesa czy bogatego Niemca co zamiasy 3x wyjsc do reatuaracji w tygodniu pójdzie 2x? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest odpowiedz dlaczego u Nas to jest trqgedia a tam droba niedogodność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dorth: Ale Polaka stać na coraz więcej, a Niemca na coraz mniej.
Nasza siła
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Oczywiscie Pinokio, oczywiscie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nas stac juz na dwa wafelki! A wielki Niemiec zamiast 10kartonow kupi 9. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polacy mistrzami Polski! ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Oczywiscie Pinokio, oczywiscie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nas stac juz na dwa wafelki! A wielki Niemiec zamiast 10kartonow kupi 9. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polacy mistrzami Polski! ( ͜͡ʖ ͡€)


@Dorth: Polak ma ~70% siły nabywczej Niemca i jest wśród ~10% najbogatszych ludzi świata.
  • Odpowiedz