Wpis z mikrobloga

@Koronanona: Tak, geometria jest zupełnie inna.
@tomciobe8: No dla amatora to różnica będzie jeszcze bardziej odczuwalna :) W NS bikes masz znacznie bardziej gravelową pozycję. Krótszą ramę, bardziej 'zwinny' rower. W Van Ryselu masz pozycję bardziej szosową, sportową. Jak nie jesteś przyzwyczajony do szosy, to na Ragu będzie Ci się jeździć początkowo dziwnie, na van ryselu dziwnie i niewygodnie.

Natomiast poczytaj o gwarancji w rowerach 7anna, bo tak właściwie to
  • Odpowiedz
@diarrhoea Cały 2018 przejeździłem na KTM Revelator 5000 Ultegra 2018, więc wydawało mi się, że taki przełaj od Van Rysel powinien być wygodniejszy z powodu opon. Dobrze rozkminiam?
Jeżeli gwarancja w 7anna nie działa to RAG odpada, mam dość bujania się z takimi firmami.
  • Odpowiedz
@tomciobe8:
Ja mam raga, ale nie musiałem jeszcze na szczęście nic nigdy reklamować. Ale czytałem trochę jak ludzie reklamowali pękniętą ramę w rondo, i odsyłali im inny rower, też z pękniętą ramą i też używany. Więc generalnie lepiej mieć świadomość (ja nie miałem), że firma nie podchodzi do gwarancji zbyt poważnie i niestety niektóre historie kończyły się dopiero na drodze sądowej.

W rowerze nie tylko opony odpowiadają za komfort. Przełaj to
  • Odpowiedz
@tomciobe8: Najlepiej byłoby się przymierzyć. Decathlon ma możliwość wypożyczenia rowerów, więc zawsze możesz poszukać, czy w okolicy możesz go wypożyczyć i zrobić traskę. Jak się okaże, że to nie to, to nie kupować.

Druga rzecz, w obecnej sytuacji na rynku, jak CI rower nie siądzie, to na starcie następnego sezonu sprzedaż go z minimalną stratą, albo nawet z zyskiem (chyba, że nagle rynek się uleczy, ale się nie zapowaida taka opcja).
  • Odpowiedz
Od rauz uprzedzam, @4x80: jest trollem który wszystko neguje :) Ja polecma blokować żeby go nie musieć oglądać :D


@diarrhoea: Oprócz wyzwisk masz jakieś argumenty? W ogóle widziałeś kiedyś przełaja? xD
  • Odpowiedz
@4x80:
Widziałem, jeździłem :)

Z argumentów to np. to, że kłóciłeś się ze mną, że mój gravel wcale nie ma krótszej ramy niż moja szosa xD Albo to o klejeniu xD Dla mnie jesteś pajacem strasznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z dużą napinką, małą wiedzą.
  • Odpowiedz