Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@szyderczy_szczur: grałem jako gimbus w trójke, gra była strasznie zbugowana ale to jakoś nie przeszkadzało tak bardzo, na początku fajnie się grało bo dubbing i klimat gothica był ale z czasem gra sie nudziła, ciągle te same powtarzalne misje typu zabij bandytów kolo miast, ktoś mi ukradł coś tam etc koniec końców nie skończyłem trójki a jedynke i dwójeczke to jednym ciągiem ograłem. Na duży plus jeszcze muzyka, bwrdzo fajna i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WODZIREJEX: 3 razy próbowałem przejść G3 i się nie udało. 2 razy zrobiłem jakieś 75% gry. Gra jest za nudna i monotonna - cały czas robisz to samo.
@rvva1: Polecam zainstalować paczkę modów i gra staję się dużo ciekawsza. Pierwszy raz w trójkę zagrałem zaraz na premierę i miałem kilka podejść, zawsze kończyło się na Monterze xD Teraz mam paczkę nowych questów, konsekwencję i kupę nowych pancerzy, przez co chcę się grać i zdobywać nowe itemy. Mam zamiar w przyszłości zainstalować jeszcze powrót generała Lee i lively town, ale nie chcę sobie psuć save'ów i ukończę na tym co