Wpis z mikrobloga

W czerwcu zamowilem m340i prawie ze wszystkimi mozliwymi opcjami. Poczatkowo dostalem termin produkcji na 41 tydzien potem przeniesiony na 45 tydzien a dzisiaj dowiedzialem sie ze samochod nie wyprodukuje sie w tym roku. Dozylismy czasow w ktorych na samochod za 350k trzeba czekac ponad pol roku bez zadnej gwarancji ze nie wystapia kolejne opoznienia. Polski rynek musi byc dla niemcow gdzies pomiedzy Beninem a Etiopia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bmw #samochody #motoryzacja #zalesie
Pobierz
źródło: comment_1632416938xeKaxNHjkNgKLYPljVbor9.jpg
  • 170
@lewy313: ja zwykła 3 zamawiałem w październiku i odebrałem w marcu tylko dzięki fartowi bo miał być maj.

BTW ładowarkę do tel dołożysz sam, na Allegro kosztuja 300 pln a robota to 5 min.

BTW2 same lasery mogą być sporym problemem, kumpel pracuje w salonie i dla siebie zamówił m340 i zrezygnował z laserów bo z nimi maja giga problem i odkładają produkcje aut z nimi na wieczne nigdy. Rekordziści podobno
@mroznykasztan: dlatego, że Polskie salony chcą kupować jak najtaniej. Gdzie się da to chcą urwać z ceny więc jeśli element był lakierowany ponownie albo brakuje czegoś w wyposażeniu to dorzucą na miejscu i wyjdzie taniej. Dość powiedzieć, że na porządku dziennym nasze Januszowe salony walą w pręta na porządku dziennym jak politycy na wiejskiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewy313: To, co proponuje typ nie znaczy, że zna się na samochodach. Ty się też nie znasz. Czytając o tym rabacie 17% i aucie w salonie w Niemczech do odebrania od razu, poddaję się i dalej tych bajek nie czytam xd
@lewy313: w jakim salonie zamawiałeś?

Zamawiałem w październiku ubiegłego roku G31 Bawaria Motors, pierwszy lepszy sprzedawca w salonie proponował mi odbiór auta na marzec/luty. Popytalem tu i tam i auto odebrałem w grudniu :)
szkoda że nie z tym większym grillem. Na żywo wygląda kozacko.


Jest wolniejszy to raz a dwa ze specjalnie czekalem na premiere 440i GC i przez ten grill zmienilem zdanie i zamowilem m340i

Nie chciałeś czasem kupić jakiejś opcji z salonu prosto?


Nie bylo nic z moja konfiguracja ale gdyby taki samochod sie pojawil kupilbym od reki.

Lub jechać do Niemiec?


Kupowalem w Niemczech dopoki tam mieszkalem po przeprowadzce do Polski musialbym
@lewy313: eh ja też czekam od ~15 czerwca na 4er i nawet mi daty produkcji nie podali jeszcze, chociaż wg. zamówienia miałem 30 sierpnia odbierać :D
btw. sprzedawca u dealera jak mówi że nic nie ma to ściemnia ? powinien mieć chociaż jakiś przybliżony tydzień produkcji w systemie czy oni sami #!$%@? tam wiedzą ?