Wpis z mikrobloga

My kobietki jesteśmy tak samo dobre jak mężczyźni, ALE brzuszek nas czasem boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego należy nam się równouprawnienie, ALE z benefitami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kamila Czaja RIGCZ - dajcie plusiki tej Pani:
https://www.facebook.com/Gazeta.Krakowska/posts/6436191796420742

#p0lka #rownouprawnienie #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #przegryw
Pobierz swiety_spokoj - My kobietki jesteśmy tak samo dobre jak mężczyźni, ALE brzuszek nas c...
źródło: comment_1632390960S4bgqIEPsLTv4rTIrZkSFs.jpg
  • 67
@swiety_spokoj: jak już ci tak gul skacze, to zawsze możesz powiedzieć, że identyfikujesz się jako kobieta, też będziesz dostawał dni wolne. nie będziesz musiał już srać pod siebie, bo ty się czujesz poszkodowany
@swiety_spokoj: cieszę się że nie mam okresu bo to przejechane a jak mają siedzieć obok i fuczeć to niech lepiej siedzą w domu. No i jest szansa że pracodawca będzie wolał zatrudniać przez to facetów :-P ostatnio się nasłuchałem od babki prowadzącej salon piękności że chciała być ok i dawała kobietom UOP. Skończyło się tak że w ciągu 2 lat 13 dziewczyn zaciążyło i teraz w połączeniu ze srovidem ma już
jak już ci tak gul skacze, to zawsze możesz powiedzieć, że identyfikujesz się jako kobieta


@mogadishu: zajebiste masz rozwiązania XD I po pewnym czasie naród sparaliżowany, nikt się nie nadaje do pracy, a żreć chciałby każdy. Pogratulować inteligencji. Tak jakbyśmy mieli zbyt małe koryto socjalnych nierobów do wykarmienia XD

też będziesz dostawał dni wolne. nie będziesz musiał już srać pod siebie, bo ty się czujesz poszkodowany


Jasna sprawa. Czujesz się poszkodowany,
@swiety_spokoj: Kamila ma racje. Sama mam #!$%@? okresy i był moment, ze uważałam, ze urlop menstruacyjny jest dobrym pomysłem, ale po głębszym przemyśleniu dotarło do mnie, ze to tylko pogorszy sytuacje kobiet na rynku pracy. Ogólnie, o ile idea równouprawnienia jest słuszna, tak wprowadzana jak zwykle od dupy strony, przez co przestaje być takim fajnym pomysłem.
A niech mają te swoje dwa dni na okres, tylko niech później aktywistki nie płaczą, że pracodawcy wolą zatrudniać mężczyzn. @mogadishu tylko kobiety bez mózgu nie potrafią zrozumieć jakie to będzie mieć dla nich konsekwencje, sam się zmagam z pewną chorobą i jakbym szefowi (jakiemukolwiek) powiedział, że poniżej +5 stopni nie przychodzę do pracy to by mnie wyśmiał i zwolnił lub nie zatrudnił i kazał się przeprowadzić do ciepłych krajów
przywilejem jest to, że płeć męska nie krwawi z dróg rodnych co 3 tygodnie przez kolejne 40 lat swojego życia. firma sama wyszła z inicjatywą, że podejmie się zapłaty za dni wolne kobiet, które zmagają się z bolesnymi miesiączkami, a wykopki srają, jakby te pieniądze były wyjęte z ich kieszeni


@mogadishu: Najlepiej to jakbym jeszcze musiał przepraszać za to że nie urodziłem się kobietą, wielki mi #!$%@? przywilej - coś na
@mogadishu: to jest urlop na żądanie w wysokości 24 zamiast 4 dni. No bo przecież okres u zdrowej osoby ciężko jest przewidzieć co do dnia, a u takiej, która tak go przezywa, że musi wziąć urlop pewnie jest bardziej nieregularny. Jest zaplanowany jakiś grafik zmian, jest zaplanowany projekt, sa terminy, ustalenia z klientem, spotkania umówione, konferencje, wydarzenia. Ale połowa załogi może w każdej chwili zniknąć. W życiu bym nie chciała takiego
@swiety_spokoj: jak to #!$%@? jest, że najwięcej na temat spraw kobiet zawsze mają do powiedzenia mężczyźni? O ciąży, o miesiączce, o ubóstwie menstruacyjnym - zawsze najwięcej do powiedzenia. ŻADNEMU WROGOWI NIE ŻYCZĘ KRWAWIENIA Z CIPY CO MIESIĄC, ZWIJAJĄC SIĘ Z BÓLU. Przez 2 tygodnie zajebisty humor, kolejne 2 #!$%@?. Cykl miesiączkowy steruje całym naszym życiem, nawet jak nie chcemy "wysrywać guwniaków", jak ktoś tu to nazwał. Więc jak nigdy tego nie
@Xuzoun moze policz sobie tez kobiety które #!$%@? do 9 miesiaca ciazy w robocie przy okazji, co? Co drugi miras umiera, bo ma 36.7, nie rozsmieszajcie mnie, a wiekszosc kobiet jedzie w ciazy, w okres, z goraczka czy nie. Moze porozmawiamy o odpalach, ktore wyczyniaja faceci tez, co? Bo to ze nie zachodzicie w ciazy to nie znaczy jeszcze ze nie #!$%@? cyrkow.