Wpis z mikrobloga

My kobietki jesteśmy tak samo dobre jak mężczyźni, ALE brzuszek nas czasem boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego należy nam się równouprawnienie, ALE z benefitami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kamila Czaja RIGCZ - dajcie plusiki tej Pani:
https://www.facebook.com/Gazeta.Krakowska/posts/6436191796420742

#p0lka #rownouprawnienie #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #przegryw
Pobierz swiety_spokoj - My kobietki jesteśmy tak samo dobre jak mężczyźni, ALE brzuszek nas c...
źródło: comment_1632390960S4bgqIEPsLTv4rTIrZkSFs.jpg
  • 67
chciałabym zobaczyć jak mirek z tagu przegryw zachowałby się, w momencie gdy przez cały dzień czuje jak cieknie mu krew z otworu, do tego ból jajników, nudności, osłabienie organizmu.


@mogadishu: ehe xD Można zawsze wziąć L4. Ludzi cierpiących na znacznie gorsze schorzenia CODZIENNIE jest sporo i wiesz co? Nie są wcale atrakcyjnymi pracownikami - tak samo jak kobiety stękające na swój okres. Kopiecie sobie własny grób na rynku pracy, a potem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@swiety_spokoj: cieszę się że nie mam okresu bo to przejechane a jak mają siedzieć obok i fuczeć to niech lepiej siedzą w domu. No i jest szansa że pracodawca będzie wolał zatrudniać przez to facetów :-P ostatnio się nasłuchałem od babki prowadzącej salon piękności że chciała być ok i dawała kobietom UOP. Skończyło się tak że w ciągu 2 lat 13 dziewczyn zaciążyło i teraz w połączeniu ze srovidem ma już
@swiety_spokoj: oj, jak przegrywa boli, że ktoś ma okazję na czymś skorzystać xD trzeba było się zatrudnić gdzieś, gdzie nie robiłbyś za najniższą krajową, to by cię tak nie bolało, że ktoś sobie może dzień poleżeć, kiedy ty wylewasz siódme poty za 15/h xD
trzeba było się zatrudnić gdzieś, gdzie nie robiłbyś za najniższą krajową


@mogadishu: mam wyższe techniczne dzbaniaro XD jestem inżynierem. Może najniższa krajowa byłaby wyższa, gdyby te 41% kobiet z wyższym wykształceniem zamiast być na bezrobociu jednak by poszło do pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo gdyby nie to, że 20% matek to te samotne, na które musimy się składać? A może gdyby nie trzeba było odprowadzać na
@mogadishu: zatrudniliśmy kiedyś jedną babkę do działu HR. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej była jeszcze na macierzyńskim, ale już się dogadała z poprzednim pracodawcą na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron (by nie czekać jeszcze na to aż upłynie okres wypowiedzenia). Po macierzyńskim przyszła do pracy, po dwóch tygodniach rzuciła L4 - była w trzecim miesiącu ciąży. Po porodzie oczywiście kolejny macierzyński po którym #!$%@?ła do innej firmy.

Jak myślisz - ile kobiet
chciałabym zobaczyć jak mirek z tagu przegryw zachowałby się, w momencie gdy przez cały dzień czuje jak cieknie mu krew z otworu, do tego ból jajników, nudności, osłabienie organizmu. jedyny kontakt z kobietą jaki macie to wasza mama po menopauzie, więc jak widać nie macie zbyt wielkiego pojęcia o menstruacji


@mogadishu: Buahahaha. Nie wyolbrzymiaj, bo jeszcze ktoś w to uwierzy. XD
Tylko część kobiet ma bolesne miesiączki. Do tego o różnym