Wpis z mikrobloga

Ależ mi się przykro zrobiło, ktoś mnie okradł w pracy wyciągając pieniądze prosto z portfela :( Podejrzewałam coś takiego, bo znikały mi pojedyncze stówki. Zorientowałam się, ze od początku miesiąca brakuje mi już tysiąca. Wczoraj specjalnie przeliczyłam dokładnie ile mam w portfelu, liczę dziś rano i brakuje równo 200zl.
Teraz będę musiała pilnować torebki. Myślałam, ze współpracownikom można ufać :/ #zalesie #niedziendobry
  • 95
  • Odpowiedz
1. Powiedz, że ukradziono pieniadze

2. Powiedz, że w biurze jest kamera i wiesz kto to zrobił

3. Powiedz, ze pieniądze mają wrócić na miejsce, albo sprawą zajmie się policja, bo zniknęło więcej niż 500zł a to już przestępstwo


@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: no nie bardzo, grozi jej kara za nagrywanie pracowników bez poinformowania o tym. Proponuje zapoznać się z przepisami.
  • Odpowiedz
: A czy ja powiedziałem ze ma kogoś nagrywać? Ma tylko powiedzieć że nagrała ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: i teraz niech znajdzie się świadek który to usłyszy, albo niech ta osoba nagra to na dyktafon i robi się ciekawie.
  • Odpowiedz
Bogowie, co za różnica? XD choćby 52 grosze leżały na parapecie to nikt nie ma prawa niczego sobie przywłaszczać.

W jednej firmie z którą współpracuję od roku leży na parapecie 5 złoty, nikt nie ruszył, a pracują tam zwykłe robole za minimalkę, niektórzy z problemami.

@nicnieslyszalam: Boże ile się biedoty/dzieciarni obsrało bo ktoś przy sobie większą gotówkę nosi. Wykop500+ :)
Aż sprawdziłem ile papierków mam przy sobie, łoo by mnie
  • Odpowiedz