Wpis z mikrobloga

Ależ mi się przykro zrobiło, ktoś mnie okradł w pracy wyciągając pieniądze prosto z portfela :( Podejrzewałam coś takiego, bo znikały mi pojedyncze stówki. Zorientowałam się, ze od początku miesiąca brakuje mi już tysiąca. Wczoraj specjalnie przeliczyłam dokładnie ile mam w portfelu, liczę dziś rano i brakuje równo 200zl.
Teraz będę musiała pilnować torebki. Myślałam, ze współpracownikom można ufać :/ #zalesie #niedziendobry
  • 95
@nicnieslyszalam: oczywiście #!$%@?ć złodzieja prądem, ale po co nosisz przy sobie tyle gotówki? Karty nie masz?
Ja sam więcej niż 100 zł na raz przy sobie nie mam właśnie dlatego, że ktos mnie może okraść, a mi ta kwota wystarczy na dokończenie typowych zakupów jakby karta nie działała.
Ja jestem szefowa :/ i nosze zawsze kilka tysięcy przy sobie w gotowce na wydatki firmowe. Nie zamykam biura na klucz, bo ciagle gdzieś biegam


@nicnieslyszalam: aha, no to trochę tłumaczy
w taki mrazie monitoring + zamykana kasetka na kasę.
Tylko minus w tedy jest taki, ze jeżeli to nie jest szafa, a właśnie kasetka, to ktoś może ukraść całą kasę z kasetką właćznie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@nicnieslyszalam: Albo ktoś sie przyzna do kradzieży albo potrącisz wszystkim z premi/wypłaty. Nie musisz tego faktycznie robić, ale może ktoś coś widział i wsypie tego kto ukradł. Gorzej jak jeden kradnie a wszyscy się dzielą ( ͡° ͜ʖ ͡°)