Wpis z mikrobloga

Ależ mi się przykro zrobiło, ktoś mnie okradł w pracy wyciągając pieniądze prosto z portfela :( Podejrzewałam coś takiego, bo znikały mi pojedyncze stówki. Zorientowałam się, ze od początku miesiąca brakuje mi już tysiąca. Wczoraj specjalnie przeliczyłam dokładnie ile mam w portfelu, liczę dziś rano i brakuje równo 200zl.
Teraz będę musiała pilnować torebki. Myślałam, ze współpracownikom można ufać :/ #zalesie #niedziendobry
  • 95
  • Odpowiedz
no nie bardzo, grozi jej kara za nagrywanie pracowników bez poinformowania o tym. Proponuje zapoznać się z przepisami.


@ksiak: Nie może zostawić kamerki we własnym gabinecie, do którego - jak zakładam - nikt nie powinien wchodzić pod jej nieobecność? Nie przesadzaj.

nie można montować monitoringu bez poinformowania pracowników, wtedy ktoś mógłby jej wytoczyć sprawę


@Kressska: To samo - musisz informować, że monitorujesz swoje własne pomieszczenie? Zwłaszcza, jeśli to
  • Odpowiedz
@nicnieslyszalam jak chodziłam do liceum to była akcja w jednym internacie że ktoś z pokoju wyciągał z portfela kasę i w szkole z szatni na wf xD jedna okradziona dziewczyna najbardziej płakała że nie będzie miała za co wrócić do domu i jak śledztwo ruszyło dość mocno to w końcu nie wytrzymała presji i przyznała się że to ona sama kradła XD
  • Odpowiedz