Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że cała ta misja I4 była dość surrealistyczna... Kumacie, jakby powiedzieć Hayley rok wcześniej, że w 2021 zadzwoni do niej Tom Cruise na telefon w statku kosmicznym? Hayley się nawet nigdzie nie zgłaszała, nie brała udziału w żadnej loterii ani nic takiego. Ją na prośbę Jareda wytypowała dyrekcja szpitala i tak naprawdę Hayley nawet nie bardzo była w pozycji do odmowy. No bo tak: szpital, któremu dosłownie zawdzięczasz życie i dla którego pracujesz proponuje ci udział w akcji zebrania 200 mln dolarów na leczenie dzieci. To nie brzmi jak coś, na co da się odpowiedzieć "sorry nie jestem zainteresowana". Trochę wręcz jestem zaskoczony, że ta misja nie została przełożona na późniejszy termin ani żaden ze współpasażerów Isaacmana nie został wyeliminowany w toku treningu. Nic mi nawet nie wiadomo, aby istniała (?) jakaś lista rezerwowa – to chyba było wszystko na zasadzie "być albo nie być" i gdyby coś nie poszło na szkoleniach, to by całą misję musieli odsunąć co najmniej o czas trwania treningu. A mimo wszystko dopięli w pierwszym, zapowiedzianym terminie. Logistyka jest tu w pewnym sensie bardziej imponująca niż sam lot.

#spacex
  • 6
@texas-holdem: Mi się wydaje, że mieli trochę problemów po drodze, szczególnie z tym gościem od rzygania i hayley, chociażby żelastwo w jej nodze, pewnie inne o których przez kilka nie usłyszymy też były. Ale ta misja chyba właśnie po to była żeby sprawdzić czy i jak wszystko wyjdzie gdy problemy z członkami załogi trzeba rozwiązywać na bieżąco, a nie jak do tej pory wymieniać pasażera na innego, trochę jak za czasów
@Qontrol: @lort_fzhut: @SynagogaSzatana: są nieoficjalne przecieki że Christopher Sembroski miał istotne problemy z utrzymaniem zawartości żołądka na swoim miejscu przez co mieliśmy tak ograniczone informacje o misji. Aha, jeszcze na twitterze ludzie lepiej poinformowani pisali, że netflix nie miał żadnej wyłączności i brak transmisji z misji wynikał z tego, że turyści mieli problemy z zaaklimatyzowaniem się na stacji, co w sumie nic nie znaczy( ͡° ͜ʖ ͡