Wpis z mikrobloga

@BajerOp: @Jin: naukowcy, dyrektorzy banków, przedsiębiorcy, sportowcy i cała masa ludzi mających różne „osiągnięcia” decyduje się na dzieci.

Tymczasem jakiś brudny wykopek @kopawdupeswiniom, którego nie stać na YouTube Premium na swoim xiaomi z lombardu, postanawia, dla odmiany od lizania się po jajkach pod antynatalistycznymi tagami, zesrać się we wpisie normalnego człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Choir

dyrektorzy banków, przedsiębiorcy, sportowcy i cała masa ludzi mających różne „osiągnięcia” decyduje się na dzieci.


#!$%@? jaki fikołek.

Chodzi o to, że rozmnożenie nie jest żadnym osiągnięciem, ani wg #antynatalizm niczym dobrym.

Moje Xaomi nie jest z lombardu i świetnie się spisuje :-)
YouTube Vanced śmiga aż miło.
PS znam rozpłodowców, których nie stać na Xaomi i jadą na tańszych.
@kopawdupeswiniom: super, nikt nie twierdził, że to jest osiągnięcie. To ty implikujesz, że OP jako „natal” (?) nie ma innych osiągnięć i co najwyżej „czwarte sobie strzeli”.

Może użyj swojego potężnego xiaomi do czegoś bardziej pożytecznego niż kompromitowanie się na portalu o papieżu i np. przejrzyj notatki z 4 klasy podstawówki na temat czytania ze zrozumienie (o ile już ją ukończyłeś). Może wtedy też dorobisz się jakichś „osiągnięć”.
@Choir

To ty implikujesz, że OP jako „natal” (?) nie ma innych osiągnięć


Implikuję?
Może i ma jakieś "osiągnięcia" w życiu, aczkolwiek i tak są one zbędne. Ale jeśli już to niech się chwali tymi dobrymi osiągnięciami, a nie czymś złym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kopawdupeswiniom: hmm, no fajnie. Ja i żona jesteśmy już prawie spełnieni zawodowo, dobrze zarabiamy oboje, budujemy się, zapewniamy dziecia wszystko czego potrzebują. Radzimy sobie bardzo dobrze, mamy też czas na swoje zajęcia. Nie uważam że jakimkolwiek osiągnięciem jest urodzenie dziecka, ale wiem ze moje dzieci będą miały zapewnione wszystko czego potrzebują i wychowam je na wartościowych ludzi, a to już moim zdaniem jest osiągnięcie. Widać twoim się to nie udało. Pozdrawiam
@Choir
Nie uczucia religijne tylko fakty. Niemniej jednak chwalenie się rozmnożeniem jest słabe. Równie dobrze ktoś mógłby powiedzieć, że się wysrał i wstawić zdjęcie klocka.

ale wiem ze moje dzieci będą miały

Nie wiesz.

zapewnione wszystko czego potrzebują

Na pewno nie.

Widać twoim się to nie udało

Może udać się nie mogło.

Nie pozdrawiam.
@diway