Wpis z mikrobloga

@enforcer: nie lubie tych memow bo to nie sa prawdziwe nosacze, powinna byc uzyta jaka inna malpa, nie wiem. Najprawdziwszy janusz nosacz wmawialby innym, ze jego nihilizm i gadka o zblizajacej sie smierci tylko udowadnia jaki to on nie jest odwazny macho, bo jest "swiadom" jak wyglada "prawdziwe" zycie w przeciwienstwie do reszty fajtlap, ktorzy tego prawdziwego zycia jeszcze nie zaznali. I w ogole to wszyscy naokolo powariowali tylko nie on,
niestety, stereotyp faceta który MUSI być twardzielem wciąż jest mocny - kiedy jest z nim źle to nie pójdzie się leczyć, bo przecież co to wtedy za facet,


@enforcer: ja nawet myślę że to też nieumiejętność, bycie nie nauczonym - dbania o siebie. Pokolenie dzisiejszych 50-60 latków, jest wychowane tak że kobieta ogarnia mu różne rzeczy a bez tego by zginął socjalnie albo zgnił albo się zapił. Nie bardzo doceniają to
a najlepsze jest to że to nie inni faceci powodują że taki stereotyp się utrzymuje. To kobiety tracą szacunek do faceta kiedy ten okaże słabość ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zales360: no tak, wina kobiet. Bo to wcale nie jest tak że faceci się nawzajem wyzywają od #!$%@? i pedałów jak któryś okaże słabość.

niestety, stereotyp faceta który MUSI być twardzielem wciąż jest mocny


@enforcer: Zaczęłam się
tak by miał #!$%@? w opinie innych i myślał samodzielnie


@Hatsuban: Ale czy my-rodzice mamy aż taki wpływ na dzieci, żeby ukształtować je tak, by miały #!$%@? w opinie innych? Większość dzieciaków chce przynależeć do jakiejś grupy, więc starają się tej grupie przypodobać. Jak ta grupa zacznie ich wyśmiewać to nie wiem, czy słowa rodzica "olej ich" wystarczą. Wydaje mi się, że to zależy od indywidualnego charakteru dziecka.