Wpis z mikrobloga

wystarczy, że nikomu nie będziesz #!$%@?ł dokoła że chodzisz do psychiatry, to takie trudne chlip chlip. Jak idziesz do lekarza z hemoroidem albo z wysypką na #!$%@? to też wszystkim o tym mówisz?


@flop_like_a_fish:
Też tego nie czaje. Może po prostu nie potrzebuje się tak uzewnętrzniać.

Sam mam podejrzenie depresji endogennej. Mój organizm przestał po prostu produkować serotoninę i dopamine bo tak i #!$%@?. Poza tym nie mam żadnej wielkiej traumy.
@enforcer: na Wykopie gadałem z tęczowym awatarem który się nawet leczył psychiatrycznie. Taki tolerancyjny, że i tak mnie wyśmiał, bo moje problemy psychiczne nie były dla niego dosyć poważne.

Baby to jest tutaj wierzchołek problemu zaledwie stary. Zresztą najpopularniejsze wyzwisko na wykopie - szur - w zasadzie wyjaśnia problem chorób psychicznych w Polsce.
@chomiczek_123: wpływ na wychowanie mają rodzice i srodowisko, dlatego warto dziecko dawać do szkół na jakiś bardziej prestizowych dzielnicach np Wilanów w Warszawie, bo jest tak dużo większe prawdopodobieństwo na bardziej ogarniętą młodzież
niestety, stereotyp faceta który MUSI być twardzielem wciąż jest mocny - kiedy jest z nim źle to nie pójdzie się leczyć, bo przecież co to wtedy za facet, πzda nie chłop i co niektóre baby mają wtedy bekę no i potem mamy jeden z najwyższych wskaźników samobójstw.


@enforcer: Powiedz to dowolnej p0lce to usłyszysz że to twoja wina i #!$%@?. Osobiście dużo bardziej polecam książki albo dobra "impreze" z ziomkiem niż
Zaczęłam się zastanawiać, w jaki sposób wychować syna żeby było dobrze. Jeśli zacznie się mu wpajać, że może pokazywać uczucia, że nie musi być zawsze twardzielem, po prostu wychować unikając tej toksycznej męskości, to jeśli nie będzie na tyle silny, żeby mieć #!$%@? w to co inni myślą, to społeczeństwo go stłamsi. Ale wmawiając mu, że musi być silny, to również robi się mu krzywdę. Więc jak?


@chomiczek_123: Jednak mówić, że
Zaczęłam się zastanawiać, w jaki sposób wychować syna żeby było dobrze. Jeśli zacznie się mu wpajać, że może pokazywać uczucia, że nie musi być zawsze twardzielem, po prostu wychować unikając tej toksycznej męskości, to jeśli nie będzie na tyle silny, żeby mieć #!$%@? w to co inni myślą, to społeczeństwo go stłamsi. Ale wmawiając mu, że musi być silny, to również robi się mu krzywdę. Więc jak?


@chomiczek_123: traktuj go po
@lab_rat: @chomiczek_123 jeszcze może dorzucę jedną myśl. Problem nie leży w mówieniu albo nie mówieniu dziecku że powinno być silne. Wg. mnie jak wychowasz dzieciaka na mega pewnego siebie, wspierając go i celebrując sukcesy, to on będzie silny tak czy siak. Problem i depresja wjeżdżają jak facetowi całe życie mówiono, że ma być silny, na zmianę z tym, że jest #!$%@? i do niczego się nie nadaje.
@enforcer: to nie tylko #polska tak wyglada, tak jest na calym swiecie. Grunt to nie dawac #!$%@?, nie uczysz sie tego robic w Polsce, tylko wszedzie gdzie bys sie nie znalazl. Jesli masz problem to idziesz go rozwiazywac i w #!$%@? masz co kolega pomysli. Kolega co jest kumaty i wie co 5, sie zapyta czy ci jakos moze pomoc, kolega co nie jest janujesz, zwyczajnie nic nie powie, a kolega