Wpis z mikrobloga

@chomiczek_123: No dobra. O ile go wspierasz to ma chłop szczęście. Ja tylko chciałem napisać to co wszyscy wiedzą - mężczyźni z depresją czy też innymi problemami psychicznymi i słabościami są dla większości kobiet nieatrakcyjni. No chyba, że się mylę.
  • Odpowiedz
@zbyszek93: @Gilbert_Prukwa:

Ja doszedłem do momentu gdy przez dwa tygodnie wstawałem z łóżka wyłącznie po to by iść siku, ani razu się nie wykąpałem nie mówiąc o wyjściu na dwór.

Gdyby nie moja kobieta pewnie bym się zabił. To ona powiedziała mi, że powinienem zrezygnować z pracy bo bardzo źle na mnie działa. Od ponad roku tylko ona pracuje, zwłaszcza w pierwszym okresie na pewno było jej ciężko pracować, wracać,
  • Odpowiedz
niestety, stereotyp faceta który MUSI być twardzielem wciąż jest mocny -


@enforcer: jak wszyscy mają go w piździe to musi, kiedyś to było oczywiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uriel_ck: jak dla mnie mowi to co juz wiesz i z czego zdajesz juz sobie sprawe - mi to ni cholera nie pomoglo w zaden sposob..


Bo najciężej jest pilnować, żeby walczyć ze złymi myślami i starać się cieszyć z małych rzeczy. Wiem, że łatwo się pisze i wiem, że to ciężka walka. Ważne są też szczegóły które wydają się banalne, ale im więcej takich szczegółów się zbierze do kupy tym
  • Odpowiedz
to nie jest stereotyp tylko natura, facet który nie potrafi się zabrać za siebie nie zapewni bytu rodzinie więc nie jest wartościowym facetem.

do natury masz pretensje?


@wolter_wait: Myślę, że to nie do końca tak. Patrz na wiele gwiazd które osiągnęły spektakularny sukces a i tak popełniły samobójstwo. Jesteśmy zwierzętami stadnymi. Powinniśmy żyć w parach. To posiadanie innych osób dodaje Ci skrzydeł i motywuje do codziennej cięzkiej pracy. Wiele osób zarobiło
  • Odpowiedz
Powtarzacie sobie te bzdury zasłyszane od ludzi bez kontaktu z kobietami


wychodzi na to że uroiłem sb bliski kontakt z jedną przez ponad dwa lata i to że pod koniec negowała nawet moją potrzebę spania dłużej niż 4-5h żeby normalnie funkcjonować a sugestie że mogłaby czasem okazać jakieś minimum wsparcia zamiast na mnie #!$%@?ć wyśmiewała
trochę miej bliski z różnymi innymi które reagowały bardzo negatywnie na objawy adhd czy ogólnie neuroatypowości pewnie
  • Odpowiedz
To dlatego faceci utrzymują te fasady. Tyle się mówi, że faceci też mogą płakać czy mieć depresję. Mogą, ale nie będą wtedy potencjalnymi partnerami. Nikt świadomie nie chce zaniżac swojej wartości jako mężczyzna, tak samo jak nie wchodzisz na rozmowę o pracę i nie mówisz o swoich porażkach.


@negatyw_ny: Shit wykop says, oczywiście że będą potencjalnymi partnerami ale dla kobiet które szukają właśnie tego. Partnera. Na dobre i na złe.
  • Odpowiedz
niestety, stereotyp faceta który MUSI być twardzielem wciąż jest mocny - kiedy jest z nim źle to nie pójdzie się leczyć, bo przecież co to wtedy za facet, πzda nie chłop i co niektóre baby mają wtedy bekę no i potem mamy jeden z najwyższych wskaźników samobójstw.


@enforcer: A potem jeden z drugim wyśmiewają "lewaków" bo co za jakieś wymysły z toksyczną męskością ¯\_(ツ)_/¯ Nikt tak nie zgnoi faceta jak drugi
  • Odpowiedz