Wpis z mikrobloga

Solidarność z wrocławskimi squatersami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szykuje się „obiektywny” reportaż wykonany w tak dramatycznym stylu, że nawet Bergman by pozazdrościł wyreżyserowanej dramaturgii. Wszelkiej maści liberałowie i legaliści już rozpaczają nad bezprawiem do jakiej dopuściły się skłoterki, jak to zajęcie opuszczonego i nieużytkowanego od 20 lat terenu raptem staje się wielką tragedią dla właścicieli „którzy wejść do własnego budynku nie mogą” - może po tych dwóch dekadach nieużytkowania tej zapomnianej betonowej zabudowy zgubili oni po prostu klucze? Trudno powiedzieć.

Podczas gdy ludzi nie stać na własne miejsce, podczas gdy patologia deweloperska trwa w najlepsze, podczas gdy klasa średnia oraz wyższa masowo wykupują mieszkania w celu uzyskiwania „dochodu pasywnego”, co skutkuje potwornymi podwyżkami cen wynajmu, biedna opresjonowana stacja telewizyjna tworzy takie oto reportaże.

Halo tu antifa, squatujemy ten budynek (òóˇ)

#antykapitalizm #anarchizm #bekazlibka #wolnosc #sklot #wroclaw ##!$%@?
G.....5 - Solidarność z wrocławskimi squatersami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szykuje się „obiektyw...

źródło: comment_1631658742yt5z2xDqCyt46YidFUZ5yJ.jpg

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: dajecie sie baitowac losowej niedojdzie ktorej czas jest o wiele mniej wart niz czas jego rozmowcow, wiec on wygrywa z kazdym komentarzem bo moglby tak caly dzien
  • Odpowiedz
@Gaku745: Czyli jak budynek wymaga ochrony żeby byl miejscem dla sklotersow to rozumiem że w nocy mogę wjechać w 50 typa. Rozdać koczujacym kilka pal na plecy i ręce i budynek już jest mój ?
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Nie odziedziczę, bo albo jestem wydziedziczony, albo nie będzie tego za dużo. Czemu zakładasz, że każdy ma takie wygodne życie jak ty? Ajfona też nie mam jakby co, i nie, nie piję sojowego latte w starbuksie xD Nie mam też mac buka, i nie, nie odziedziczę mieszkania po rodzinie. Nie jestem z resztą jedynakiem.

Typowe- miałem nie rowne szanse, przeklęte dzieci kapitalistów maja latwiej.
Zamiast wziąć się za robotę, a
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Gaku745: Akurat ta banda jest na pewno bezdomna. Pewnie to kolejni młodzi anarchiści powstali w wyniku wieloletnich zaniedbań ze strony ich starych. Więcej środków zastępczych zamiast wychowania to będzie tego więcej. Jak można popierać dosłowną kradzież czyjejś własności? Może tam stać spalony dom ale to nadal stoi na czyjejś własności. Ktoś kiedyś wyłożył na nią swoje środki i to należy do niego bądź jego rodziny. Może prawo spadkowe też jest złe?
  • Odpowiedz
Zamiast wziąć się za robotę, a widac zes totalny debil nie jest. To snujesz marzenia o rewolucji.


@wlodi19:

Więc #!$%@? jakimś dziadkom co od 50 lat mają działkę bo jak tak można płacić za nią50 lat podatki i chcieć sprzedać jak ich dzieci na działkę nie wrócą xD lepiej by było jakby te dziadki nigdy tam nic nie zrobiły bo tylko hajs stracili a teraz stres w ostatnich latach zycia
  • Odpowiedz
@FizzyDrink:

Bardzo łądnie- a teraz powiedz mi od kiedy zasiedzenie jest legalne? I czy wbijając komuś na chatę i uniemozliwiajac sprzedażi atakujac wlasciciela postępuje się zgodnie z prawem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

dawaj adres klucze do domu i samochodu- jak gdzieś wyjedziesz to będziesz płacił podatki i opłaty a ja sobie pokorzystam,
  • Odpowiedz
Połamiesz się od tych fikołków. Już ci odpowiedziałem na wszystko


@FizzyDrink:

xDDDDDD #!$%@? a nie odpowiedziałeś- zasiedzenie masz od 20 lat w dobrej wierze i 30 w złej wierze i mówi o tym jasno prawo na które sam się powołujesz (ale wtedy gdy CI wygodnie)

Widać nie sprawdziłeś tego, a mówisz, że inni zrobili fikołki-

Kodeksu cywilnego, zgodnie z którym posiadacz nieruchomości nie będący jej właścicielem nabywa własność, jeżeli posiada nieruchomość
  • Odpowiedz
już rozpaczają nad bezprawiem do jakiej dopuściły się skłoterki, jak to zajęcie opuszczonego i nieużytkowanego od 20 lat terenu


@Gaku745: Kolejny fikoł skrajnej lewicy. Wara od cudzej własności, pacanie.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Mam do Ciebie pytanie, opowiem Ci historie - taką jakich jest masa na tym świecie.
Mieszka sobie Michał z rodzicami, nie ma swojego domu, swojego mieszkania, swojej ziemi. Nagle w spadku po dziadkach dostaje zrujnowany dom na wsi. Dom, który zbudowali jego dziadkowie, swoimi rękoma i za swoje pieniądze, latami płacili na niego podatki i ponosili inne koszty z samego faktu, że ten dom tam był.

Dom jest zniszczony, a
  • Odpowiedz
@Gaku745: Nie bezdomni ludzie tylko Ty usprawiedliwiasz siebie i Twoich kolegów chciwością innych. Skoro inni są tacy źli to dlaczego my nie możemy komuś przypadkowemu zająć własności. Przecież nie każda budowa to patodeweloperka. Czasem ludzie biorą kredyty i harują wiele lat żeby coś mieć. Jak będzie każdy tak myślał jak Wy to przyjdzie ktoś i zajmie nowo budowany dom z usprawiedliwieniem że on jest biedny i bezdomny.

Podczas gdy ludzi nie
  • Odpowiedz