Wpis z mikrobloga

Solidarność z wrocławskimi squatersami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szykuje się „obiektywny” reportaż wykonany w tak dramatycznym stylu, że nawet Bergman by pozazdrościł wyreżyserowanej dramaturgii. Wszelkiej maści liberałowie i legaliści już rozpaczają nad bezprawiem do jakiej dopuściły się skłoterki, jak to zajęcie opuszczonego i nieużytkowanego od 20 lat terenu raptem staje się wielką tragedią dla właścicieli „którzy wejść do własnego budynku nie mogą” - może po tych dwóch dekadach nieużytkowania tej zapomnianej betonowej zabudowy zgubili oni po prostu klucze? Trudno powiedzieć.

Podczas gdy ludzi nie stać na własne miejsce, podczas gdy patologia deweloperska trwa w najlepsze, podczas gdy klasa średnia oraz wyższa masowo wykupują mieszkania w celu uzyskiwania „dochodu pasywnego”, co skutkuje potwornymi podwyżkami cen wynajmu, biedna opresjonowana stacja telewizyjna tworzy takie oto reportaże.

Halo tu antifa, squatujemy ten budynek (òóˇ)

#antykapitalizm #anarchizm #bekazlibka #wolnosc #sklot #wroclaw ##!$%@?
G.....5 - Solidarność z wrocławskimi squatersami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szykuje się „obiektyw...

źródło: comment_1631658742yt5z2xDqCyt46YidFUZ5yJ.jpg

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
@FizzyDrink

Xddddd

Sprawdziłeś czym jest kradzież? Dom nadaje się do rozbiórki i dziadkowie po 70 chcą sprzedać ale nie mogą bo #!$%@? im się wbili psując życie osób które płaciły za działkę podatki i które się nią zajmowały

A zasiedzenie to 20 lat w dobrej wierze i 30 w złej.

A siedzą tam o wiele krócej. Więc sprawdź definicje kradziezy i zasiedzenia @Gaku745 też daj adres jak gdzieś wyjedziecie na miesiąc przejmę
  • Odpowiedz
Czy budynek ma właściciela?
Jeśli tak to nawet jeśli go nie było tam 20lat to dalej jego Nieruchomość.
Proste

Fakt że na rynku mieszkaniowym jest ciężko wcale tego nie zmienia
  • Odpowiedz
też daj adres jak gdzieś wyjedziecie na miesiąc przejmę Wasze domy i samochody xd


@KakaowyTaboret: Proszę bardzo, przejmiesz wynajmowane mieszkanie należące do kogoś innego niż ja, a co do samochodu to powodzenia, bo go nie mam xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Już się wyprowadziłem w 2018.


@Gaku745: Zapoznawszy się z twoimi licznymi "specyficznymi" poglądami na różne tematy okołopolityczne, ze szczególnym wskazaniem tych wpisów, w których jawnie popierasz naruszanie prawa własności (jeszcze, o ironio, tagując to jako #wolnosc), boję się zapytać, dokąd się wyprowadziłeś i skąd tam masz Internet.

Ciekawe, czy właściciel obiektu zapuka do drzwi niedługo... ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Proszę bardzo, przejmiesz wynajmowane mieszkanie należące do kogoś innego niż ja, a co do samochodu to powodzenia, bo go nie mam xD


@Gaku745:

xDDDDDDDDDDDDDDD spoko wystarczy ze będizesz płacił za wynajem jak dziadkowie z artykułu ciąglę płacą i płacili podatki xD

Jak mozna sie domyslec- wspierasz kradzież ale od innych ludzi a sam co oddałeś innym? Jak odziedziszysz po rodzicach, babce, wujku z USA mieszkanie to od razu je oddasz do
  • Odpowiedz
@Gaku745: to że ktoś jest chciwy to nie znaczy że Tobie wolno robić co dusza zapragnie. To jest ich własność jak chcieli żeby stała zapuszczona to ich sprawa. Twoją głowę okupuje komunizm w najgorszym wydaniu. Pozbądź się go lepiej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@KakaowyTaboret: Zasiedzenie to też niezłe #!$%@?ństwo. Rozumiem że kiedyś było przydatne w dobie spadków i umów "na gębę" ale dziś to przestarzała instytucja. Odziedziczy się jakąś działkę po zmarłej rodzinie i trzeba tego pilnować by jakiś Janusz nie próbował zagarnąć sobie terenu. To jest #!$%@? chore że państwo przyzwala na taką dzicz.
  • Odpowiedz
spoko wystarczy ze będizesz płacił za wynajem jak dziadkowie z artykułu ciąglę płacą i płacili podatki xD


@KakaowyTaboret: Co?

wspierasz kradzież ale od innych ludzi a sam co oddałeś innym?


@KakaowyTaboret: Nie za wiele mam co, ale jak ktoś zapyta na ulicy to mu zawsze kupię jedzenie albo dam pieniążki.

Jak odziedziszysz po rodzicach, babce, wujku z USA mieszkanie


@KakaowyTaboret: Nie odziedziczę, bo albo jestem wydziedziczony, albo nie będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Gaku745:

co do samochodu to powodzenia, bo go nie mam xD


Skoro nie masz, to czemu sobie nie wejdziesz do jakiegoś porzuconego na parkingu i nie dokonasz zasiedzenia? Najlepiej przez rozbite okno od strony kierowcy. Jeszcze jak przy okazji pójdziesz za radą @FizzyDrink i w dobrej wierze będziesz potem "dokonywał napraw" i wywieszał choinkę zapachową przy lusterku, to wszystko będzie legit.
  • Odpowiedz
to czemu sobie nie wejdziesz do jakiegoś porzuconego na parkingu i nie dokonasz zasiedzenia? Najlepiej przez rozbite okno od strony kierowcy.


@moby22: Bo nie muszę, jak trzeba to przemieszczam się komunikacją miejską, nie lubię samochodów. Uważam że powinno być jak najmniej i w ogóle, powinno się ograniczyć ruch samochodowy w mieście do absolutnego minimum. To chore ile przestrzeni publicznej zostało nam ukradzione przez automobile.
  • Odpowiedz
Co?


@Gaku745:

No CI dizadkowie za tą dzialke płacili podatki i mozliwe ze nadal płacą xDDDDD

Nie za wiele mam co, ale jak ktoś zapyta na ulicy to mu zawsze kupię jedzenie albo dam pieniążki.


Ja moja zona i syn nie mamy pieniążkó dam CI numer konta

Nie odziedziczę, bo albo jestem wydziedziczony, albo nie będzie tego za dużo. Czemu zakładasz, że każdy ma takie wygodne życie jak ty?


Ależeś #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@Gaku745: ja na miejscu właścicieli zainwestowałbym parę złotych w konkretnych zbirów patoli i siłą całe to towarszystwo #!$%@?ł z otwartymi złamaniami. a może i Ty byś się tam przypałętał :)
  • Odpowiedz