Wpis z mikrobloga

Solidarność z wrocławskimi squatersami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szykuje się „obiektywny” reportaż wykonany w tak dramatycznym stylu, że nawet Bergman by pozazdrościł wyreżyserowanej dramaturgii. Wszelkiej maści liberałowie i legaliści już rozpaczają nad bezprawiem do jakiej dopuściły się skłoterki, jak to zajęcie opuszczonego i nieużytkowanego od 20 lat terenu raptem staje się wielką tragedią dla właścicieli „którzy wejść do własnego budynku nie mogą” - może po tych dwóch dekadach nieużytkowania tej zapomnianej betonowej zabudowy zgubili oni po prostu klucze? Trudno powiedzieć.

Podczas gdy ludzi nie stać na własne miejsce, podczas gdy patologia deweloperska trwa w najlepsze, podczas gdy klasa średnia oraz wyższa masowo wykupują mieszkania w celu uzyskiwania „dochodu pasywnego”, co skutkuje potwornymi podwyżkami cen wynajmu, biedna opresjonowana stacja telewizyjna tworzy takie oto reportaże.

Halo tu antifa, squatujemy ten budynek (òóˇ)

#antykapitalizm #anarchizm #bekazlibka #wolnosc #sklot #wroclaw ##!$%@?
G.....5 - Solidarność z wrocławskimi squatersami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szykuje się „obiektyw...

źródło: comment_1631658742yt5z2xDqCyt46YidFUZ5yJ.jpg

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
@Drakii: Płaciła ci, tylko w sposób którego nie widziałeś, edukacja, opieka nauczycielska i papiery potwierdzające ukończenie szkoły dostałeś za darmo. Tzn za "darmo", oczywiście podatnicy zapłacili za ciebie, ale ty sam indywidualnie nie. Można powiedzieć, że wynagrodzenie dostałeś "społeczne".
  • Odpowiedz
To ja im płaciłem moim czasem


@Drakii: A w firmie do której przychodzisz pracować nie płacisz swoim czasem? Czy przychodzisz tylko żreć owoce i grać na konsoli? xD

w zamian dostawałem bardzo niskiego poziomu edukację deal bardzo nieopłacalny.


@Drakii: Heh, widać xD A tak na serio, to edukacja wcale nie była takiego niskiego poziomu. Była na tyle wysoka na ile sam coś z siebie dawałeś i robiłeś. Tylko trzeba było
  • Odpowiedz
@Gaku745: Oczywiście że płacę moim czasem i w zamian dostaje hajs dobry deal. Powiedz mi po co miałem się uczyć rzeczy które totalnie mnie nie interesowały a jak coś mnie interesowało to nauczyciel okazywał się mierny i więcej informacji sam zdobywałem po za szkołą.
  • Odpowiedz
Oczywiście że płacę moim czasem i w zamian dostaje hajs dobry deal.


@Drakii: Spoko, ale bez szkoły nie dostawałbyś tego hajsu. Musiałeś najpierw dostać jakąś podstawę.

O szkole i jej sensie nie chce mi się dyskutować, wiadomo że nie jestem jej wielkiej fanem w formie, w jakiej istnieje ona obecnie i gdybym miał możliwość to bym system edukacji radykalnie obrócił do góry nogami i zrewolucjonizował na bazie tego, co mają kraje
  • Odpowiedz