Wpis z mikrobloga

@Jacob: A można, a nawet trzeba. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez TSa nie wystawiam nosa z mieszkania, języki bez statycznego typowania to (w mojej skromnej opinii) najgorsze zło tego świata. Zmienisz jedną linijkę kodu i nigdy nie wiesz, czy cały projekt się przez to nie wykraczy z jakiegoś głupiego powodu. Z porządnym statycznym typowaniem mogę pisać z zamkniętymi oczami i przy odrobinie szczęścia będzie działać. (
  • Odpowiedz
@Jacob: Bo front to w większości JS, a mnie aktualnie kręci front. Poza tym jest elastyczny, masz webówkę, react native, electrona i tak dalej. Z node możesz pisać webscarpery i co tam jeszcze chcesz, jako webowy backend też ujdzie, nawet jeśli dość średniej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście wielu rzeczy nie można tym robić, ale z tych, które mnie w tym momencie kręcą, JS pokrywa
  • Odpowiedz
@Jacob: Szybciej startuje i mniejszy memory footprint dla gownozadan

Z minusów to straszne gówno to jest bez TSa, a z nim jest dużo lepiej jak ludzie używają obejct albo aby ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jacob: asynchroniczność - #!$%@? nie się z tym czasem to katorga, wydajność - a co za tym idzie #!$%@? go dosłownie wszędzie
  • Odpowiedz