Wpis z mikrobloga

To oderwanie od rzeczywistości niektórych #rozowepaski jest aż nierealne.
Kolejny przykład #logikarozowychpaskow
Prawie każdy mężczyzna miał co najmniej dwucyfrową liczbę partnerek. One naprawdę nie uważają nawet za mężczyzn nikogo poniżej 8/10 z wyglądu.

#p0lka #blackpill #przegryw #tinder #niebieskiepaski
Pobierz
źródło: comment_1631343704qoyH0KGfNYHxKHUiwk4ubG.jpg
  • 67
@Tygrysia_Lilia: no tak, ale to takie robienie #!$%@? z logiki, dla własnej rozwiązłości podają przykład chada, który może się pochwalić taką liczba, przeciętny facet może do 5iu dobije. Prawda, że można że swoim ciał robić co się chce, ale z innej strony dziewczyna, nawet brzydka może się pochwalić kilkunastoma partnerami, a brzydki facet nie ma czym, no i takie chwalenie się tym to trochę jak sprawna osoba chwalącą się wśród niepełnosprawnych
@superTERKA weź się zielonko jedna jebnij czymś co masz pod ręką w głowę xD

Nie obrażaj osób które mają swoje zdanie bla bla

Nie mówimy o osobach aseksualnych tylko o brzydkich przegrywach które nie ruchaly i im współczuję i mam takie prawo!

I naucz się pisać bo to ostatnie słowo to jak jakaś gimbaza napisałeś
@Nighthuntero: błąd myślowy- sam miałem dwucyfrową liczbę normalnie wygladajacych kobiet natomiast do Chada mi brakuje. Powiedziałbym ze takie odstrzelone laski walą takie tezy mierząc przez pryzmat siebie. Ona sobie nie wyobraza ze skoro na jednym wyjsciu do klubu mogłaby mieć tylu chłopa ze zrobiliby jej z dupy autostradę, to facet tez nie mógłby wyrwac tylu lasek. I skoro ona miała 10 typa to absolutnie logiczne i standardowe jest to ze w
@Pralko-suszarka nie no ja tu mówię o prawdziwej brzydocie takiej skrajnej, że rzeczywiście widać defekty na twarzy, ciele.

Jakbym była milionerka założyłabym taka fundację operacji plastycznych dla przegrywów którzy będą raczej na minusowej skali ruchensztajna żeby im polepszyc komfort życia.