Wpis z mikrobloga

To oderwanie od rzeczywistości niektórych #rozowepaski jest aż nierealne.
Kolejny przykład #logikarozowychpaskow
Prawie każdy mężczyzna miał co najmniej dwucyfrową liczbę partnerek. One naprawdę nie uważają nawet za mężczyzn nikogo poniżej 8/10 z wyglądu.

#p0lka #blackpill #przegryw #tinder #niebieskiepaski
Nighthuntero - To oderwanie od rzeczywistości niektórych #rozowepaski jest aż niereal...

źródło: comment_1631343704qoyH0KGfNYHxKHUiwk4ubG.jpg

Pobierz
  • 67
pisanie, że większość mężczyzn miała co najmniej 10+ partnerek jest po prostu tak niewiarygodne, że aż śmieszne


@Nighthuntero: Dlaczego niewiarygodne? Większość moich znajomych też na pewno miała więcej niż 10, znam i takich, co są w okolicy 100+. Jeśli mówisz o licealistach, to pewnie mało prawdopodobne, ale jak ktoś się zbliża do trzydziestki, to 10 nie jest żadną szczególnie duża liczbą, nawet jeśli uprawia seks tylko ze stałymi partnerkami, a nie
@cppguy to słownik ja nie wiem czemu tak mi się dzieje. Odkąd mam xaiomi robię błędy jak #!$%@?**.

Najgorszy telefon () nie polecam nikomu. Chodź czasem w sumie robię błędy bo mam problemy z gramatyka czy coś. Zawsze mówię, że to nie mój pierwszy i nie ostatni błąd ;D
Dlaczego niewiarygodne? Większość moich znajomych też na pewno miała więcej niż 10, znam i takich, co są w okolicy 100+


@janeeyrie: wpis OPa był otagowany m.in jako przegryw i na pewno w tym kontekście jest to niewiarygodne. Wielu mężczyzn balansuje na granicy przegrywu/bycia przeciętnym więc i u nich raczej też to będzie spora liczba. Ale to tylko moje gdybanie, nie znam statystyk.
To że znasz takich ze 100+ na liczniku, nic
@janeeyrie:

Dlaczego niewiarygodne? Większość moich znajomych też na pewno miała więcej niż 10


Musisz dostrzegać szerzej rzeczywistość, a nie tylko swoje otoczenie.
Może twoja społeczność, z którą się zadajesz nie ma problemu w relacjach towarzyskich, ale już inna społeczność ma.
To tak jakby bogaty gość powiedział, że każdego stać na mieszkanie, bo większość jego znajomych ma już co najmniej 3.
Moi znajomi mają po 24-30 lat i większość nawet 3 partnerek
Przecież ma racje xD ale nie na wykopie, bo tutaj kółko wzajemnej adoracji wśród nieruchawych się zebrało

Nie wiem co za problem znaleźć jakaś dziewczynę na ruchanie. Znalezienie takiej co oferuje więcej niż swoje dziury to inna sprawa xD