Wpis z mikrobloga

350kg w rack pullu... Dla takich chwil jak ta, trenuje, podnoszę te ciężarki, to jest to co uwielbiam w tym wszystkim najbardziej :)

Mój absolutny rekord, przed covidem w szczycie formy to było 345kg w tym rack pullu (czyli sztanga jest podwyższona o 17cm), a teraz to PRZEBIŁEM :D. A według niektórych po ciężko przebytym covidzie miałem już nigdy nawet nie zbliżyć się do poprzednich wyników. LOL.

Miał być łatwy PR +5kg względem wyniku sprzed 7 tygodni, czyli 320kg... Więc zrobiłem te 325kg i wcale nie poszło łatwo, czułem że jest ciężko... ale po tej serii poczułem OGIEŃ! To jest ten dzień!

Więc #!$%@?łem 350kg na sztangę bo dopiero ten ciężar wydawał mi się godny. I zaczęło się, wpadłem w szał, piana na pysku, ręce zaczęły się się trząść, przestało wszystko do mnie docierać, nie słyszałem muzyki, wzrok zamglony... i tylko jeden cel #!$%@?Ć TĄ SZTANGĘ.
Wszystko to w jednej chwili zostało przełożone na sztangę... Sztanga oderwała się z pinów, I pojawiła się pierwsza myśl "#!$%@?! ZA LEKKIE!". I cyk poszło za łatwo!
Ale jak tylko skończyłem bój to momentalnie padłem :P Cała para za mnie zeszła, ale pojawiła się ogromna satysfakcja, że #!$%@?łem taki ciężarek co żem go nigdy jeszcze nie podniósł w tym ćwiczeniu :D

A potem jeszcze trzeba było wykonać ciężką robotę, czyli dokończyć trening :P A w tym nie było nic fajnego, bo trzeba było walczyć z wycieńczeniem po tym głównym ćwiczeniu

#sport #silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - 350kg w rack pullu... Dla takich chwil jak ta, trenuje, podnoszę te cię...
  • 63
  • Odpowiedz
I zaczęło się, wpadłem w szał, piana na pysku, ręce zaczęły się się trząść, przestało wszystko do mnie docierać, nie słyszałem muzyki, wzrok zamglony...


@COWEED_19: Wyobraził sobie że stoję przed nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Heh, taki to pożyje ...
Może nie za długo (ze względu na nadużywanie środków dopingujących w celu osiągnięcia tak ogromnej masy/mieśniowej),
ale za to jak! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ze względu na nadużywanie środków dopingujących w celu osiągnięcia tak ogromnej masy/mieśniowej)


@Filip69: A co jak Ci powiem że to jest naturalnie osiągnięta ilość masy mięśniowej? :)
  • Odpowiedz
Jak nie wiem, wracasz z pracy, jesteś w miejscu publicznym to czy ludzie oglądają się na Ciebie i ogólnie kierują wzrok na Ciebie


@Arthasss: Dzięki... no wszędzie tak jest :P Nie da się tego uniknąć przy moich gabarytach.
  • Odpowiedz
Kolego niestety technika kuleje. Ograniczasz przez to swoje rekordy i narażasz zdrowie. Już dzisiaj możesz wykupić u mnie 12 godzinny kurs z martwego ciągu w promocyjnej cenie 299,99. Jestem dyplomowanym trenerem personalnym, dietetykiem po 2 kursach i psychologiem żywieniowym ze specjalizacji srania w nawet najcięższych warunkach.

  • Odpowiedz
Heh, taki to pożyje ...

Może nie za długo (ze względu na nadużywanie środków dopingujących w celu osiągnięcia tak ogromnej masy/mieśniowej),

ale za to jak! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Filip69: nawet jeżeli by brał (bo nie bierze) i kojfnął w wieku 50-60 lat to chyba lepiej niż dożyć 90. Stare dziady 60+ w zdecydowanej większości się męczą i już nie czerpią radości z życia. Nie rozumiem co
  • Odpowiedz
Witam, czy wg ciebie taki chudy szczur zrobiłby większy ciąg od CB?


@deshix: Naturalnie? Jak się nie mylę to nie, ja robiłem więcej :) A na bombie obecnie robi dużo więcej... no to trzeba poczekać aż ja wejdę na bombę.
  • Odpowiedz