Wpis z mikrobloga

Jak to jest ze pisze sie tutaj że 120kg na klate, 150kg przysiad, 200kg mc to jest nic, tymczasem na silowni większość ludzi nawet sie nie zbliża do tych wyników. Jak ktos zakłada wiecej niż 100kg w benczyku to zwykle goście co sie powaznie wyróżniają, jak ktos zaklada 120+ to juz kazdy zerka.
W tym tygodniu widzialem tylko jednego goscia zeby robil mc z wiecej niz 160kg, ani jednego goscia z więcej niz 100 na klatę i jednego koksa co robil przysiad z 110kg.

Ja wiem ze to nie są wyniki ani troche wybitne i osiagalne pewnie dla większości ale z tymi liftami na wykopie jest jak zarobkami albo długością knagi. Kazdy tutaj ma 25cm 15k i 200kg w mc sie rozgrzewa, a 150 na klate to już brał w gimnazjum.

Wy chodzicie na specjalne silownie tylko dla sportowców czy nie macie juz innych znajomych niz ci od trojboju przez co macie zaburzone spojrzenie na realia?

#silownia #mikrokoksy
  • 76
zrobiłem 192kg w mc po 2,5 miesiącach trenowania

przecież ta stówa po pół roku to nic takiego niemożliwego


@picasssss1: no, bo zakładam że robiłeś to z 110kg+, a jednak średnia waga na siłowni jest sporo niższa. I dowartościowują się później takie osoby wynikami i piszą ile to powinno się po pół roku robić, a pisanie takich rzeczy bez wagi jest bez sensu
Na sieciowkach zazwyczaj ludzie robia serie w granicach 70-90

Jak ktos robi 120+ na 5 powtorzen to jest w topce

Chociaz nawet jak sie jest duzym dzikiem ale podnosi ten ciezar bardziej by cwiczyc miesien niz by podniesc jak najwiecej kg to moze sie wydawac ze jest slaby bo trojboista mniejszy o 20 kg podniesie wiecej
@olaf_wolominski Trenuję kalistenikę + ciężar na pas. Jak już zauważyłem, że nogi zaczynają odstawać od góry, to wykupiłem karnet na kilka wejść w miesiącu tylko po to żeby nogi robić choć i tak nie wyglądały źle, bo kiedyś były trenowane i cały czas rower, bieganie, piłka nożna. Dwa miesiące temu zacząłem na spokojnie od 80 kg, teraz 120 kg na 3 powtórzenia, to już patrzą powoli jak na kosmitę, że specjalnie chodzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olaf_wolominski: bo mało kto ma pojecie o treningu siłowym i celach progresji, lol.
Mam dobrego kumpla z którym kiedyś chodziłem na siłownię, do dzisiaj oboje ćwiczymy. Typ mnie wysmiewal, że fbw jest dla gejów xD i ćwiczył bro Splitem, do dzisiaj tak ćwiczy, a nóg nie robi bo ma "duże od roweru i biegania" ¯\_(ツ)_/¯ więc nie robi na nim wrażenia gdy zaczynając przysiad od 40kg 20 lipca do tej pory
@OnionBishop: pewnie i więcej tłuszczu, wody, nie mówię że przybylo mi samego mięśnia. Raczej chodziło mi o to że jak ktoś chce to ciśnięcie 100kg nie jest szczególnym wyzwaniem, i nie trzeba lat treningu żeby tyle machać. To że większość ludzi jednak nie wyciska dużo to tak jak wcześniej napisali, inne cele, plany itp.