Wpis z mikrobloga

#bonzo Siemanko Wykopkowa Ekipa ! JuΕΌ jutro.. wiadomo co πŸ˜‰ GorΔ…co zachΔ™cam do obserwacji moich relacji na instagramie bo wΕ‚aΕ›nie tam bΔ™dzie dziaΕ‚o siΔ™ najwiΔ™cej. JuΕΌ wczeΕ›nie rano wyruszam z Poznania do Łodzi i z mojej relacji dowiecie siΔ™ kto bΔ™dzie mi towarzyszyΕ‚ (myΕ›lΔ™, ΕΌe Uszatek bΔ™dzie szczΔ™Ε›liwy buahahaha). Dajcie znaΔ‡ w komentarzu z kim siΔ™ jutro widzΔ™. Jak coΕ› kaΕΌdemu poΕ›wiΔ™cΔ™ czas, odpowiem na pytania i zbije pione ✌️✌️✌️ Pozdrowienia ! #patostreamy
  • 36
@bodychrist_official: Do ktΓ³rej bΔ™dziesz w Łodzi, moΕΌe jakieΕ› spotkanie obok na Piotrkowskiej coΕ› siΔ™ zje z widzami i fanami , opowiesz jak to byΕ‚o w sΔ…dzie bo nie wiem ile osΓ³b moΕΌe wejΕ›Δ‡ jako publicznoΕ›Δ‡ na salΔ™ rozpraw? PS. Nie zawiedΕΊ nas i nie daj siΔ™ tylko przeprosiΔ‡ i jakieΕ› marne parΔ™ stΓ³w na dom jego dziecka! BΔ…dΕΊ twardy i asertywny i wymagaj wiΔ™cej bo ta menda zasΕ‚uguje na to za
@bodychrist_official: trzymam kciuki za ciebie jutro, obyΕ› zmazaΕ‚ tΔ… ZgierskΔ… mameje raz na zawsze z internetu, oby caΕ‚y internet widziaΕ‚ jak uszaty dostaje karΔ™ od sΔ…du bo to jest najwiΔ™kszΔ… na uvzka dla niego bo dla uszatego sΔ…d to ostateczna instancja i kara od sΔ…du bΔ™dzie najbardziej dotkliwΔ… mentalnie dla uszatego Ε‚ba, i po zakoΕ„czeniu rozprawy kaΕΌdy bΔ™dzie cisnΔ…Ε‚ uszatkowi ΕΌe przegraΕ‚ najbardziej i to potwierdziΕ‚ sΔ…d no i tego siΔ™
@bodychrist_official: A widzisz? jakbyΕ› przeprosiΕ‚ tigera to byΕ› nie musiaΕ‚ do Łodzi jechaΔ‡ :) A tak na serio to powodzenia ΕΌyczΔ™ i ΕΌeby uszata menda ze Ε‚zami w oczach musiaΕ‚a opΕ‚aciΔ‡ dom dziecka oraz nagraΔ‡ filmik z przeprosinami. No i gratulujΔ™ podjΔ™tej decyzji o sprawie, tak to wiecznie srali do gΕ‚owy tigerowi,ze jest gΓ³rΔ… i nic mu nie grozi aΕΌ wreszcie trafiΕ‚ uszaty Ε‚eb na kamieΕ„.