Wpis z mikrobloga

@Szczuroskoczek_: przecięz to idealny wiek. Masz hajs z pracy, możliwości. Ze znajomymi mozesz chodzic do klubów, masz wziecie u młodszych, kobiety 30+ na ciebie lecą, wystarczy sie przejsc do klubu, gdzie takie są. Co chcesz wiecej
@C8H18:
1. mam hajs, ale póki nie mieszkam sam, potem większośc bedzie zżerał wynajem/kredyt
2. Możliwości nie mam
3. Znajomych mam mało, idę w jakosc relacji a nie ilość. mam 2 przyjaciół, ale oni tez mają swoje życie.
4. Wzięcia nie mam ani u młodszych ani starszych - sprawdź jak otagowałem mój wpis.
@Szczuroskoczek_: musisz w takim razie od czegoś zacząć. Znajomych możesz poznać w różnych miejscach, tam gdzie jest sporo ludzi, których coś łączy, np sport grupowy taki jak Street wotkout w jakimś klubie sportowym. Chodzą tam różni ludzie w różnym wieku, od nastolatków fo ludzi 40+, kup sobie rower i dołącz do jakiejś grupy na fb, którzy organizują wspólne wyjazdy (chociaż sezon się kończy), może być nawet jakiś boks. Tak u mnie
przecięz to idealny wiek. Masz hajs z pracy, możliwości. Ze znajomymi mozesz chodzic do klubów, masz wziecie u młodszych, kobiety 30+ na ciebie lecą, wystarczy sie przejsc do klubu, gdzie takie są. Co chcesz wiecej


@C8H18: To mit, nikt nie chce 30 letniego dziada.
@C8H18: Źle przeczytałem, tu jest jeszcze większa #!$%@?, milfy też są wybredne a nawet wybredniejsze bo kto to jest? albo jakieś korposuki co mają dupe wyżej niż srają albo typowe żeńskie przegrywy i szukają betabankomatów chyba, że jesteś Chadem ale taki to rucha wszystko. Mimo, że nie mam wielu znajomych to znam takie dwie 30tki, obie neetowały bez pomysłu na siebie i obie znalazły bankomat, jedna w Polsce a druga w
Tak czy inaczej odniosłeś się tylko do punktu 3 mojej wypowiedzi.


@Szczuroskoczek_: co do pracy to troche #!$%@?- chcesz wiecej zarabiać, podnieś kwalifikacje. Oczywiście nie każdemu sie udaje, raczej jest to mniejszość, ale nie jest to niemożliwe. Zalezy co robisz obecnie i jakie masz predyspozycje. Co do wygladu, to tutaj oczywiście genetyka. Jeżeli nie jesteś urodziwy, to troche przegrana sprawa. Możesz odrobine sie poprawic dbaniem o siebie ubiorem, sylwetką, ale genetyka