Wpis z mikrobloga

Witam was wszystkich moje kochane przegrywy i incele. Jako, że zaczyna się rok szkolny dla wielu z was to już dawno przeszłość jak i dla mnie. Chciałbym się podzielić z wami moimi spostrzeżeniami na temat związków.
Dlaczego nie opłaca się wchodzić w związki ( jeśli ma się zamiar być z kimś na stałe) będąc uczniem.
Otóż wszystkie takie związki się rozpadają, gdy tylko idziecie na studia bądź zmieniacie szkoły na licea itp. itd.
Dzieje się tak ponieważ kobiety zawsze wybierają NAJLEPSZYCH MĘŻCZYZN w ich mniemaniu z populacji ich znajomych, gdy szkoła jest zmieniana partnerki często zdradzają swoich chłopaków z nowymi, by ostatecznie zerwać. Kobiety na początku są wręcz zalewane atencją. Na każdą rybę znajdzie się większa ryba. Poczytajcie sobie fora jak często kobiety opisują tak gwałtowną zmianę środowiska jakim jest pójście na studia. Jeśli już się bawić w związki to gdy macie już zapewniony byt, a wasza przyszła dziewczyna/żona pracuje trochę w danej firmie. Jeśli tam nikogo nie było dla niej interesującego to macie duże szanse na stabilny związek. Ale analogicznie gdy wasza dziewczyna zmieni pracę znów jesteście narażeni na jej utratę.
#incel #blackpill #bluepill #redpill #przegryw #stulejacontent #chad #depresja ##!$%@? #studia #praca #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #szkola
Pobierz Agret - Witam was wszystkich moje kochane przegrywy i incele. Jako, że zaczyna się ro...
źródło: comment_1630452544cI8hhlBkRNlSHiqytnikWm.jpg
  • 20
@Agret: no czytam i widać, że coś masz, czemu stwierdzasz, że kobiety często zdradzają? Serio to wybieranie najlepszego faceta? Związki tak nie działają i ludzie rozstają się z naprawdę z różnych przyczyn, a nie dlatego, że się rozwijają
@Agret: Jasne. Słuchajcie OPa. Nie próbujcie w ogóle z dziewczynami. Najlepiej jest potem w wieku 20+ albo 25+ wchodzić na sucho w temat. xDDD Nikt nie zauważy waszego braku obycia towarzyskiego, nie martwcie się!. xD

Ale analogicznie gdy wasza dziewczyna zmieni pracę znów jesteście narażeni na jej utratę.


( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
@Agret głupoty gadasz.
Trzeba ruchać wszystko co się rusza. Zakochiwać się i zrywać od przedszkola po koniec świata. Nie ma nic piękniejszego niż nastoletnia miłość na kolonii albo w szkole. A do tego to jak każda umiejętność im więcej ćwiczysz tym w tym jesteś lepszy.

A no i pamiętajcie nieużywany organ zanika ;)

#incel #blackpill #bluepill #redpill #przegryw #stulejacontent #chad #depresja ##!$%@? #studia #praca #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #szkola
@Agret:
Co za głupota. Wiadomo, że pierwsze związki się rozpadają - często po kilku miesiącach, tygodniach, rzadziej po roku czy dwóch. I tych pierwszych związków zwykle buduje się kilka.
Kiedy - będąc parę miesięcy z moim pierwszym chłopakiem - fantazjowałam sobie, że ta miłość jest tak wielka i tak bardzo jesteśmy dla siebie stworzeni, że to na pewno będzie ta jedna jedyna miłość aż do grobowej deski, moja matka powiedziała mi