Wpis z mikrobloga

@Sebsons: ja od strony brata mam rodzine i tam tez jest jeden gejem. Jego ojciec to typowy mega janusz "garaz, samochody, kobiety, remonty w domu". Jego syn oznajmił, ze jest gejem i jego ojeciec na to... "tak żem czuł, no chcialbym miec wnuki, ale przeciez Cie nie zabije, jestes moim synem". Warto byc szczerym, bo czesto nam sie wydaje, ze bedzie ciezko, a nie jest w cale tak zle.
@Pally: nie no pewnie! każdy ojciec czy matka, nawet ci bardzo tolerancyjni, to skaczą z radości jak dowiedzą się, że ich syn czy córka są homo i nie będą mieli nigdy biologicznych wnuków xD

To nie ma nic wspólnego z tolerancją co piszesz. Rodzic może to tolerować, wspierać swoje dziecko, pomagać mu jak najlepiej umie, ale też będzie takiej osobie cholernie ciężko i będzie w pewnym stopniu zawiedziona swoim dzieckiem.

Nie
@Sebsons: @Jarek_maks: @Ekspert_od_niczego: @Canova: @LewTurysta: @Chehu: wiadomo, że łatwiej by było.. tu wiadomo co, ale nie napiszę bo dostanę bana, a twój ojciec pewnie woli oglądać świat przez zwykłe okno. Ale przecież mamy XXI wiek i na pewno są jakieś metody leczenia, próbowałeś chociaż? Druga sprawa to pozerstwo i chwalenie się na wykopie, że - tu znowu padły by słowa za które otrzymałbym bana. Z jednej
Rodzic to przede wszystkim powinien chcieć szczęścia swojego dziecka, bez względu na to jak to osiągnie, a nie każdy potrzebuje do tego dzieci


@Pally: ale gościu, przecież ja to napisalem ¯\_(ツ)_/¯
@januszzbloku

wiadomo, że łatwiej by było.. tu wiadomo co,


No co?

Ale przecież mamy XXI wiek i na pewno są jakieś metody leczenia, próbowałeś chociaż?


Ty trollujesz tak? Nie można być przecież aż tak głupim?

Druga sprawa to pozerstwo i chwalenie się na wykopie, że


Gdzie tu pozerstwo? 90% wykopowiczów pewnie pisało o jakimś wydarzeniu w ich życiu. A takie wydarzenie jak coming out na pewno jest ważne.

Powiedz mi, ile razy
Może i większość, ale ja bym na przykład polemizował, czy to normalne


@Ekspert_od_niczego: aha, czyli dla ciebie nienormalnym jest, że normalni rodzice chcą SZCZĘŚCIA ich dziecka i tego, aby dali im WNUKI?

niezle cie system przemielil xDDD nie zapomnij wziac kredytu na 30 lat


@wojciech-dyrets: ale co ty #!$%@?, że tak się spytam?
czym jest normalnosc?


@wojciech-dyrets: normalność jest wtedy kiedy wychowywałeś się w rodzinie i domu/mieszkaniu w którym nic ci nie brakowalo, gdzie spędzałeś i lubiłeś spędzać masę czasu z rodzicami, to samo oni z tobą. Tam gdzie rodzice zabierali cię na masę wycieczek i co roku na wakacje. Jest wtedy, kiedy mogłeś porozmawiać z nimi otwarcie o swoich problemach, często wstydliwych.

Tym jest normalna i kochająca rodzina.