Wpis z mikrobloga

@Przelew:
Po pierwsze to po co ktoś bierze samochód do bloku jak wie, że nie ma miejsca parkingowegoXD sami sobie robicie patologię, a potem faktycznie nie da się przejść chodnikiem, bo nayebane jak po wyprzedaży w biedronce

A dwa przez tą patologię co robicie sami sobie, nie projektują odpowiednio miejsc parkingowych (bo po co skoro parkujecie na chodniku, trawniku etc)
@Kliko: Tam tak jest bo nie ma miejsca w takim Tokio, a do garażu nikomu nie wjedziesz. No i jakby trzęsienie, czy jakaś klęska żywiołowa to samochody nie mogą przeszkadzać w ewakuacji więc pilnują tego
w polsce takich problemów ogólnie nie ma
@Jade: No i masz rację, też mnie to wkurza. Tylko jest jedno "ale". Nie wiem jak w dużych miastach, ale na mojej prowincji w ciągu ostatniego roku liczba aut zdecydowanie się zwiększyła. Zbiorkom ograniczył/zawiesił kursy z powodu pandemii, a ludzie musieli się jakoś dostać na zakupy, do lekarza, czy w końcu do pracy. Rok temu znaleźć miejsce parkingowe w mieście 30k było normalnością, obecnie to raczej kwestia szczęścia.
Po pierwsze to po co ktoś bierze samochód do bloku jak wie, że nie ma miejsca parkingowegoXD sami sobie robicie patologię, a potem faktycznie nie da się przejść chodnikiem, bo nayebane jak po wyprzedaży w biedronce

A dwa przez tą patologię co robicie sami sobie, nie projektują odpowiednio miejsc parkingowych (bo po co skoro parkujecie na chodniku, trawniku etc)


@SarahC: Jak nie parkowanie ma nakłonić władze do robienia miejsc parkingowych? xD
@Pink_Floyd: prestiz? ja mam samochod z powodu wygody i elastycznosci, oszczednosci czasu, a codzienny dojazd do pracy kosztowal mnie mniej niz miesięczny. Zbiorkom mi sie po prostu nie oplaca.
a guzik mnie to interesuje, jak nie ma miejsca to niech parkują tam gdzie jest


@Jade: Uwielbiam takich aktywistów, nikomu generalnie nie przeszkadzają, co najwyżej zasłaniają niesprzątnięte psie gówno na łące, ale nie, ten kawał nieogarniętej zieleni musi być pusty, bo tak ktoś gdzieś wymyślił. Same plusy, zieleń nie jest zastąpiona kostką pod parking, strażnicy najświętszego porządku mają do czego się #!$%@?ć, samochodziarze mają gdzie stawać...