Wpis z mikrobloga

@red7000 skończ #!$%@?. Jak masz ochotę płacić kilka stówek za miejsce parkingowe w mieście gdzie nie masz gwarancji że zaparkujesz bo wiele osób kupuje takie bilety to pozdro
to nie blok tylko dworzec pkp


@Jade: #!$%@? ZAJEBISTA LOGISTYKA MIASTA XD

przecież wiadomo, że pod dworcami zawsze potrzeba dużo miejsc parkingowych. To już nie te czasy że PKS dowozi ludzi z wioski do PKP i przesiadają się dalej do roboty. PKS zdechł. Teraz trzeba autkiem popyrcać się samemu pod dworzec. W Polsce jest brak parkingów przy dworcach Park 'n' Ride, a potem płacz że ludzie nie jeżdżą zbiorkomem skoro nie
@Pink_Floyd: zanim coś napiszesz podrap się w głowę tym gwoździem który masz w mózgu. To, że kupiłeś sobie samochód nie uprawnia Cię do tego aby rozjeżdżać tereny zielone, ani niszczyć infrastrukturę miejską jak chodnik, bo jaśnie Pan nie ma jak zaparkować. Gdy kupujesz/wynajmujesz mieszkanie to powinieneś brać różne rzeczy pod uwagę, w tym miejsca parkingowe.
oczywiście na pewno jest tak, że tuż obok jest obszerny parking, który stoi pusty, a te lenie i tak wolą parkować pod blokiem.


@Pink_Floyd: Jak nie będę miał w portfelu kwoty potrzebnej mi do zakupu czekolady to mogę tą czekoladę ukraść? Jeśli nie posiadam samochodu tylko rower to mogę wjeżdżać nim na autostradę? Chciałem kupić teren pod zabudowę przemysłową ale udało się tylko działkę budowlaną w miłej okolicy - mogę na
@Pink_Floyd: tak z bydłem, powiedz to ludziom na moim osiedlu. Beznadziejny zbiorkom, z godzinę wcześniej trzeba wyjść by gdzieś dojechać. To już bardziej się opłaca jeździć hulajka bo w 1.5 roku maks dwa lata się zwróci uzwegledniajac warunki atmosferyczne a na dodatek dojeżdżasz szybciej i bez przestojów. Dlatego ludzie jeżdżą u mnie autami po prostu, bo szkoda im czasu. Ciotka w Trójmieście też większość czasu jeździła autem i dopiero teraz ma