Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2154
@Pink_Floyd: a guzik mnie to interesuje, jak nie ma miejsca to niech parkują tam gdzie jest albo jeżdżą zbiorkomem. Nie wiem skąd przeświadczenie że jeżeli nie ma miejsca to samochodziarz może zaparkować wszędzie, na trawniku, na chodniku (nie zostawiając miejsca dla pieszych)
  • Odpowiedz
@Jade: tak naprawdę sprawa jest pochodną dwóch innych - po pierwsze, brakiem przewidywania odpowiedniej miejsc parkinkgowych przy budowie bloku (w czasach wielkiej płyty było mniejsze zapotrzebowanie na samochody, a współcześni developerzy po prostu mają to w dupie byle tylko upchnąć mieszkanie); po drugie ludzie, którzy mogliby zrezygnować z samochodu, ale z jakichś powodów (głównie prestiż a'la "nie będę się z bydłem zbiorkomem tłukł, ja mam Passata") tego nie robi.
  • Odpowiedz
@Jade piszesz jak byś nie miał i nie wiedział jak to wyglada. Nikt z własnej woli nie stawia na zieleni jeżeli ma opcje parkingu czy jakiegoś betonu. Jest dużo samochodów na świecie - każda rodzina ma przynajmniej jeden samochód wiec musisz jeszcze poczekać jakieś 10 lat a zostaną w większości na ulicach same autonomiczne ubery.
  • Odpowiedz
@Jade nikt tak nie napisał, ale widać ze na co dzień jeżeli faktycznie jeździsz samochodem to nie masz problemu z parkingami. Uwierz mi że jest bardzo dużo takich miejsc gdzie ludzie maja codziennie trudność aby zaparkować.
  • Odpowiedz
@karolek_z_naklejkowa to teraz kto ma zrezygnować ja czy sąsiad ? Czasem mi się uda znaleść miejsce na parkingu osiedlowym a czasem jemu a czasem innym sąsiadom z osiedla ?? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 93
@Jade przeszkadzają ci auta które nikomu nie wadzą i stoją w krzakach("terenach zielonych") a nie przeszkadza ci że #!$%@? chodnik(gdzie wcześniej rosła trawa)na 5 metrów szerokości.

Bejtujesz jak nic...

Chyba że z ciebie taki warszawiak że jak zobaczy metr trawki to mowi ze to tereny zielone, a trawa ma uczucia, zabić vegan.
  • Odpowiedz