Wpis z mikrobloga

Popieram parkowanie w takich miejscach aby wymuszać na władzach miast i osiedli tworzenie publicznych miejsc parkingowych.


@ZasilaczKomputerowy: Przypomnij mi kto wybiera władze miasta? Sami się wybierają?
Może wypadało by po ludzku wybierać tych którzy widzą problem i chcą go rozwiązać zamiast pisać "powinni zrobić", "miasto nic nie robi", "spółdzielnie mieszkaniowe nic nie robią" etc
  • 8
@Przelew to niech zrezygnują z samochodu. Jak kupię za duży stół z w Ikei, albo za dużo, to nie wstawiam go w korytarzu.

@karolek_z_naklejkowa: w sumie dobrze powiedziane, mam podobnie i nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek musiał wjeżdżać na trawę. Zawsze znajdzie się normalne miejsce, po prostu dla niektórych staniecie dalej niż 50 m od miejsca docelowego nie mieści się w głowie, nie po to mają auto, żeby iść z buta,
@Pink_Floyd: Współcześnie deweloperzy mają w dupie? Dawno nie widziałem budowy bloku bez parkingu podziemnego. Każdy budynek musi też mieć jeżeli dobrze pamiętam 1.2 miejsca parkingowego na mieszkanie co w miastach jest liczbą wystarczającą patrząc, że 2 auta w miastach nie są żadną normą a wielu ludzi w ogóle ich nie ma.

Tutaj bardziej problem jest w tym, że ludzie często nie chcą płacić za parking i na powierzchni miejsca zapchane a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to niech zrezygnują z samochodu. Jak kupię za duży stół z w Ikei, albo za dużo, to nie wstawiam go w korytarzu.

@karolek_z_naklejkowa: Przecież pełno korytarzy jest #!$%@? jakimiś kartonami czy rowerami, więc porównanie z dupy.
@Jade: co za zlot spierdoxów, niesamowite xD najlepiej wszędzie #!$%@?ć parking, 10 pięter tylko potem głąby nie płaczcie na osiedlowych grupkach na fb, że po każdym deszczu wszędzie kałuże i wszystko pozalewane, #!$%@? we wsiąkanie naturalne wody, ważne że Pan sobie może zaparkować gdzie mu się tylko podoba
@Jade: bo parkingi powinny być. Ty pewnie gówno masz i się czepiasz bogaczy którzy sobie samochód kupili żeby żyło się lepiej. Infrastruktura nawet nowych osiedli woła o pomstę do nieba.
Jak zwykle samochodziarze się zesrali. Moralność kalego na wykopie silna. Jak ktoś złapie że rowerzysta jedzie po świętej jezdni jak ma obok DDR to poklepywanie się po plecach w pluciu na rowerzystów. Jak ktoś wypomni że #!$%@? go jak ludzie parkują i niszczą zieleń.

ALE CO CI TO PRZESZKADZA, TO JAKIES KRZAKI, NIE MOJA WINA ZE NIE MA PARKINGOW itd itd.
@red7000 jesteś #!$%@?. Parking to nie koszt samochodu XD. Nikt nie będzie płacił n set zł za legalne parkowanie na parkingu który nie jest chroniony i nie gwarantuje tego e zawsze zaparkujesz xD