Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Chicane: Siadaj @Chicane opowiem Ci historię: Zszyli mi ten palec na SORze i powiedzieli żebym stawił się tydzień później na kontrolę. Jakieś dwa dni po zszyciu palec mocno spuchł i zrobił się bardzo czarny. Pojechałem na inny SOR gdzie nie chcieli mnie obejrzeć bo podobno przez miesiąc powinien mnie obskakiwać ten szpital w którym mnie zszyli. Nie mniej chirurg z oddziału zgodził się poświęcić 2 min i obejrzał palec - powiedział
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Leszek86: To może teraz ja opowiem swój przypadek. Z Dwa lata temu pracując w Januszexowej stolarni, w czasie pracy na helbu pozostawiłem kawalek palca wraz z trocinami. Krew lata się ciurkiem, paznokiec wraz z puczka lezy sobie w trocince a moja głowa próbuję sobie uświadomić cosieodjaniepawlilo. Szybka akcja z transportem do szpitala. Na izbie Przy okienku panie pyta mnie o dane osobowe, a ja jej elegancką kałuże krwi ukapuje z prowizorycznego
@Leszek86:

Sprawdź czy palec nie jest obrzęknięty, ocieplony, czy nie boli, ważne żeby nie doszło do zakażenia kości,
Możesz poszukać czy nie prześwituje jakiś zbiornik ropy.
Naskórek powinien pokryć kość. Jednak myślę że jak się tak nie stanie może być konieczne skrócenie kości i zaszycie tego.