Wpis z mikrobloga

@D_R_O_Z_D: sedan jest ze Stanów ale mam zdjęcia z aukcji i namiar na gościa, który pomagał przy sprowadzeniu. Blacharsko jest super ale sporo detali do poprawy no i brak 18 AMG oraz przedniego zderzaka. No i jednak chciałbym kombi.

A drugi to właśnie kombi ale miał stłuczke najprawdopodobniej ale jak dobrze ogarnąłem to właściciel ma go od 2016 więc szansa, że był chociaż serwisowany na bieżąco a poza tym to cały
@Palladyn400: kurdę, nasłuchałem się już nie raz, jak ktoś żałował, że kupił wóz do "grzebania". Wniosek zawsze jest jeden - taniej kupić drogi egzemplarz (jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało). Szczególnie, że to nie jest samochód, którzy ogarnie Ci każdy mechanik... Nie żebym jakoś specjalnie zniechęcał, ale ostrzegam mając dobrą wole na uwadze :)
Z tego co właśnie zrobiłem mini risercz w mojej bazie danych, to ciężko znaleźć coś sensownego poniżej
@D_R_O_Z_D: aż tak dużo różnic w stosunku do E430 nie ma. Głównie hamulce z przodu no i silnik czyli właśnie powiększony 4.3. Z podstawową mechaniką nie będzie problemu a na poważniejsze rzeczy jest dobry warsztat w Poznaniu. Za 50k to już można mieć sztukę z Japonii z przebiegiem poniżej 100kkm ale to już rewiry W211. Te sztuki u Dudy za 120k to już odlot ;p