Wpis z mikrobloga

Jak słucham, obserwuję nie raz niektórych znajomych to się czuję jak na jakiejś innej planecie.
Laska pracuje na pełny etat w korpo, współprowadzi w firmę IT, kończy psychologię zaocznie (z pasji) i uczy się języka francuskiego, do tego jakieś jogi, srogi, #!$%@? wspinaczki górskie, wyprawy rowerowe, kajaki, co chwilę nowe zdjęcia z innej przygody na ig.
Nie chce mi się innych przykładów wymieniać nawet, bo i tak nikt nie przeczyta.
#!$%@? jak?
To ja pracuję na home office, po robocie siłka, coś się chwilę douczę, 3 posiłki dziennie i jest 21:00.
Co ci ludzie #!$%@? nie śpią, czy ich doba ma 40h?
Co najmniej kilka takich osób znam. Do tego tryskają pozytywną energią. Na kokainie jadą non stop?

#pracbaza #zalesie #korposwiat #korpobitch #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 122
  • Odpowiedz
@Deska_o0: np. lepiej zrobić krótysz trening, a dłużej spać. Nie dość, że trening będąc wyspanym może być bardziej intensywny i dzięki temu podobny objętościowo pomimo krótszego czasu spędzonego na siłce, to nawet przy mniejszej objętości efekty tego trenigu będą lepsze gdy się w pełni regeneruje śpiąc wystarczająco długo.
  • Odpowiedz
@omajgydnes: ludzie ogólnie dużo kłamią

Kobiety też.

Jedna też mi kiedyś pisała że lubi zwiedzać, sprzątać gotować itp. A jak przyszło co do czego, to okazało się że faktycznie, ale nie do końca, bo sprzątanie raz w tgfonsiuz gotowanie to owsianka, a jak chciałem ją wyciągnąć na wycieczkę, to wiecznie wolała spanko ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@omajgydnes: ludzie ogólnie dużo kłamią

Kobiety też.

Jedna też mi kiedyś pisała że lubi zwiedzać, sprzątać gotować itp. A jak przyszło co do czego, to okazało się że faktycznie, ale nie do końca, bo sprzątanie raz w tgfonsiuz gotowanie to owsianka, a jak chciałem ją wyciągnąć na wycieczkę, to wiecznie wolała spanko ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@omajgydnes:

W sumie typowy wykop, piszesz trzy razy że znasz ją to i tak będą mówić że to na pokaz albo ściema. Klasyka udupiania innych żeby samemu się lepiej poczuć.

Ciesz się że masz takich znajomych w kręgu, którym się chce, bo w Polsce jak widać najłatwiej o narzekaczy i wiecznie pokrzywdzonych przez los.

Niektórzy mają taki wewnętrzny motorek i to dla nich naturalne. Zresztą jeśli robi się to co
  • Odpowiedz
@szpongiel: Walker bardzo dobry fachowiec, kiedys ten podcast sobie regularnie przesluchiwalem. Ogolnie zgadzam sie z nim i ma duzo racji, aczkolwiek u mnie revenge bed procrastination w tygodniu zwycieza. Od jakiegos czasu nie moge sobie wmowic, ze spanie wczesniej byloby dla mnie lepsze - przeciez siedzialem caly dzien przed kompem w pracy i nie bede specjanie pod to szedl szybciej spac. Suma sumarum duzo czasu spedzam bezproduktywnie, ale tego po
  • Odpowiedz
@omajgydnes: tak jak tu kilku mirków pisało - na IG widzisz, to co co one chcą wrzucić. Dlatego skasowałem tę appkę z telefonu i teraz nie widzę sztucznie wyidealizowanego świata, odczuwam mniejszą presję. Polecam ten styl życia.
  • Odpowiedz
@omajgydnes: Odpowiedziałeś sobie w pewien sposób sam.

ty, ale życie to chyba nie wyścig i nie będę ze zwieszonym jęzorem wszystko łapał w locie żeby się zmieścić do 17 xD Wiesz o co mi chodzi. Najlepiej jeszcze żarcie w płynie, tak ostatnie modne, jak astronauta


Jak chce sie cos osiągnąć to trzeba #!$%@? a nie Ty mówisz ze praca, zakupy i siłownia i masz 21.
  • Odpowiedz
@mentari założysz się? W 20 minut na luzie przygotuję 3 posiłki do zjedzenia w pracy (kolacja w domu) więc nie liczę. Śniadanie, drugie śniadanie i obiadokolacje na ciepło do odgrzania potem w mikrofali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
słowo klucz to: organizacja czasu, ja studiowałam dziennie - w pewnym momencie dwa kierunki równocześnie, pracowałam w pełnym wymiarze,


@ImYourPastClaire: i co, miałaś ten gadżet do cofania czasu jak Hermiona w Harrym Potterze?
Miałaś IOS na tych dwóch kierunkach czy wychodziłaś z pracy na zajęcia?
  • Odpowiedz
@KleKotka Ja otrzymałem kasę na zaspokojenie podstawowych potrzeb, jedzenie i miejsce w akademiku. Mało wymagałem i nie chciałem ciągnąć kasy choc mogłem. Dziś żyje mi się zajebiście i mam praktycznie wszystko czego trzeba. Grunt to nie zazdrościć innym a szczególnie jakichs rodziców co dają kasę bo to poprostu głupie. To gdzie się jest e większości zależy od samego siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
W 20 minut na luzie przygotuję 3 posiłki do zjedzenia w pracy (kolacja w domu) więc nie liczę. Śniadanie, drugie śniadanie i obiadokolacje na ciepło do odgrzania potem w mikrofali.


@Niekumaty_: "na luzie" xD nie wiem co jesz, ale jeśli to są płatki do zalania mlekiem i serek wiejski z bułką a na ciepło gotowiec do mikrofali to ok. Jeśli nie - będę wdzięczny za przepisy
  • Odpowiedz