Wpis z mikrobloga

Jak słucham, obserwuję nie raz niektórych znajomych to się czuję jak na jakiejś innej planecie.
Laska pracuje na pełny etat w korpo, współprowadzi w firmę IT, kończy psychologię zaocznie (z pasji) i uczy się języka francuskiego, do tego jakieś jogi, srogi, #!$%@? wspinaczki górskie, wyprawy rowerowe, kajaki, co chwilę nowe zdjęcia z innej przygody na ig.
Nie chce mi się innych przykładów wymieniać nawet, bo i tak nikt nie przeczyta.
#!$%@? jak?
To ja pracuję na home office, po robocie siłka, coś się chwilę douczę, 3 posiłki dziennie i jest 21:00.
Co ci ludzie #!$%@? nie śpią, czy ich doba ma 40h?
Co najmniej kilka takich osób znam. Do tego tryskają pozytywną energią. Na kokainie jadą non stop?

#pracbaza #zalesie #korposwiat #korpobitch #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KleKotka Nie. Wystarczy zacząć powoli ogarniać co się chce robić i to robić. Wszytko samo przyjdzie z czasem jak się jest w tym dobrym. Walenie pięścią w stół najczęściej kończy się źle. To tak jak rzucanie fajek z dnia na dzień
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@omajgydnes: większość czasu po robocie lubię spędzać w domu, ale jakbyś zobaczył mojego instagrama to byś pomyślał, o mnie to samo co o niej. Źle budujesz sobie wyobrażenie jej życia na podstawie wycinków, które postuje
  • Odpowiedz
@panczekolady: Zaczęliśmy od początku być razem na odległość, i zerwaliśmy po pięciu miesiącach, jak się zorientowałam, że w sumie nie gadaliśmy od dwóch. Wspomniane spotkanie było w ciągu pierwszego miesiąca relacji. A funkcjonowałam w ten sposób kilka lat. Ale spoko, przez krótki okres czasu miałam chłopaka, więc nie ma opcji, że nie miałam zbytnio relacji przez większość czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I w sumie kiedy
  • Odpowiedz
@omajgydnes: Bo ty piszesz o oskarkach z bogatych domów. Po za kasą płynącą od rodziców, mają nad tobą ogromną przewagę. Zero stresu, wszystko przyszło im łatwo dlatego się nie spalają. Jest mieszkanie kupione przez starych, auto premium po tacie lub mamie, oskarek ma tylko się uczyc albo cos tam markować pracę i że by już nie pił tylko i że by już nie trza było chodzić odbierac go z komisariatu.Laski
  • Odpowiedz
@omajgydnes ja bym tak ślepo nie patrzył na social media, a dwa ludziom łatwo przychodzi nadawanie powszechnie znanym określeniom trochę innej wartości.

Czyli to współprowadzenie firmy to może być wyłożenie trochę kapitału i opłacanie różnych rzeczy a nie projektowanie rakiet i spotkania z morawieckim ws. budowy fabryki.

Aktywności sportowe mogą być raz na tydzień czy częściej a fotki postowane jeszcze długo potem np. jedziesz na urlop - rowerem na spływ kajakowy, potem masz ognisko i z tego można wyłuskać w obiektywie social media 3 różne wydarzenia. Wow wow
  • Odpowiedz
Jesteś z szczęśliwej rodziny gdzie nigdzie niczego nie brakowalo?

@PolskiCzarnuch: szczęśliwej tak, ale moi rodzice to biedni robotnicy, a nie bogaci ludzie. Skończyłem darmową edukację, nie było na korepetycje, wycieczki klasowe, najki i nutellę #pdk Za to nie brakowało wzoru do naśladowania i poczucia, że na rodzinę zawsze można liczyć :)
  • Odpowiedz