Wpis z mikrobloga

Zawitałem dzisiaj do Polszy, 3 lata jej nie oglądałem bo żyje w #niemcy

Pierwsze wrażenie po przekroczeniu granicy: XDDDDDDD

Wy tak tu żyjecie? XD wszędzie na dziko naj……e reklam, dziura na dziurze (pisze o #szczecin), generalnie przy Niemcach to wy kolonia karna jesteście. Po samochodach widać ze klasa średnia u was nie istnieje. Dobrze, że parking strzeżony w hotelu mam…

#polska
  • 129
@Janusz_z_Rivii jak ktoś pisze "Polszy" zamiast Polska to jest #!$%@? frustratem co mu życie nie wyszło i nie ma zielonego pojęcia, że tutaj można żyć lepiej niż na zachodzie. Mieć dobrą pracę i wszystkie przyjemności z życia.

Masz jakieś kompleksy Polski bo pewnie Niemcy mają ciebie za podczlowieka jak to mają w zwyczaju. No cóż powodzenia. Proponuję zmienić kraj na bardziej wyrozumiały dla obcokrajowców np: na Kanadę lub Polskę.
@Janusz_z_Rivii: Niemcy? Mówisz o tych #!$%@? autostradach gdzie wylewają asfalt na płyty pamiętające wujka Adolfa i po których jak się jeździ to tak #!$%@? drganiami, że nie idzie wytrzymać?

Serio, idź być malkontentem gdzie indziej bo Niemcy to nie jest idealny kraj (jak każdy) i również ma swoje wady (jak każdy).

P.S. Jak tam płatności kartą? Dopiero od niedawna w miarę popularne co nie? Przelewy dalej sofortem robicie? To jest dopiero
@maczeta31: Jeśli myślisz ze jedynie tak się obecnie wyjeżdża za granicę to muszę Cię wyprowadzić z błędu. Być może w takim środowisku się obracasz i z tak Ci się kojarzy emigracja po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy profesjonalista znający obcy język znajdzie bez problemu pracę w Europie. Jeśli chodzi o finanse, branze medyczna (także fizjo), inżynierów, technologie np. Żywności czy nawet produkcja, nadzorowanie procesów.
@Harven ja tam nie wiem co jak nazywacie, ale odwiedziłem w zeszłym tygodniu wszystkie miejsca które wspomniałeś. Do tego rynek sienny, jasne błonia i parę innych miejsc. Łasztownia to w ogóle jakiś dziwny miks wesołego miasteczka, starych hangarów i mini plaży
@Janusz_z_Rivii: Szczecin to najbrzydsze miasto polski w jakim miałem okazję gościć. Wszędzie nawaleni ludzie. Co chwilę ktoś leży na ulicy. Architektura psy PRL pomieszana z zabytkami i nowym budownictwem. Pełno brudu, generalnie nie polecam Szczecina i to nie jest miasto referencyjne.