Wpis z mikrobloga

Zawitałem dzisiaj do Polszy, 3 lata jej nie oglądałem bo żyje w #niemcy

Pierwsze wrażenie po przekroczeniu granicy: XDDDDDDD

Wy tak tu żyjecie? XD wszędzie na dziko naj……e reklam, dziura na dziurze (pisze o #szczecin), generalnie przy Niemcach to wy kolonia karna jesteście. Po samochodach widać ze klasa średnia u was nie istnieje. Dobrze, że parking strzeżony w hotelu mam…

#polska
  • 129
@Sunivia: Ciagle im sie chce? Wiem, ze te 15 lat temu jezdzili do Szczecina na zakupy. Teraz jak bywam czasem to nie widzę już tylu Niemców, o ile w ogóle odkąd ceny się praktycznie zrównały.
@Strahl:

Z sentymentu jeździli do miejsc, gdzie ich rodziny przed wojną mieszkały. W Szczecinie i na całym Pomorzu Zachodnim to się z tego cały biznes zrobil swego czasu. Firmy autokarowe, hotele itd.

Ale to tak jak mówisz 15 lat temu. To wszystko już wtedy byli bardzo starzy ludzie, teraz większość pewno powymierala. W 2021 roku już pewno ten biznes przestał istnieć.
@Janusz_z_Rivii: zawsze jak wracam to te nieszczęsne reklamy/banery niszczą całą radość z przebywania w ojczyźnie. Dopóki w Polsce się mieszka to się chyba tego tak nie dostrzega. W każdym razie Polacy chyba nigdy nie zrozumieją ze wystarczyło by tylko te nieszczęsne reklamy #!$%@? i Polska byłaby 100 razy ładniejsza.