Wpis z mikrobloga

Zawitałem dzisiaj do Polszy, 3 lata jej nie oglądałem bo żyje w #niemcy

Pierwsze wrażenie po przekroczeniu granicy: XDDDDDDD

Wy tak tu żyjecie? XD wszędzie na dziko naj……e reklam, dziura na dziurze (pisze o #szczecin), generalnie przy Niemcach to wy kolonia karna jesteście. Po samochodach widać ze klasa średnia u was nie istnieje. Dobrze, że parking strzeżony w hotelu mam…

#polska
  • 129
@ropuchapodkamieniem:

jeśli szanujesz swoje zdrowie i nie chcesz kopać ręcznie fundamentów i zamawiasz koparkę tzn. że nie radzisz sobie z kopaniem? Bo takie to jest porównanie tych dwóch państw

Co to za porownanie z dupy? Prawda jest taka ze Polakowi ciężko jest znaleźć dobrą praca w DE bo:
a) Jest Polakiem
b) Najpewniej nie zna dobrze niemieckiego
c) nie ma znajomości
Znam mase ludzi którzy wyjechali do DE i większość po
@maczeta31: cały twój wpis można tylko skomentować że jak ktoś jest tutaj nieudacznikiem i pół życia robi na produkcji albo magazynie jako szeregowy pracownik to w Niemczech też nim będzie. Skoro znasz ludzi którzy po paru latach kupili tylko auto to nawet wiem co to za element xD
Będąc w Niemczech poznałem masę lekarzy, menadżerów i innych ludzi na poziomie którzy tam emigrowali na studia albo po studiach bo poziom życia
@ropuchapodkamieniem: mysle ze na 100 Polaków to max 10 jest na stanowisku wyzszym niz magazynier. Bylen nie raz w DE, przecież dla nich Polak to robotnik budowlany, magazynier albo opiekunka starych SS manów. Z samego faktu jakie podejście maja Niemcy do Polakow nie chcialbym tam pracowac nawet za 5k EUR
@ropuchapodkamieniem: mysle ze na 100 Polaków to max 10 jest na stanowisku wyzszym niz magazynier. Bylen nie raz w DE, przecież dla nich Polak to robotnik budowlany, magazynier albo opiekunka starych SS manów. Z samego faktu jakie podejście maja Niemcy do Polakow nie chcialbym tam pracowac nawet za 5k EUR


@maczeta31: Jakie ty bzdury wypisujesz typie. Zobacz sobie ile magazynier ma, przelicz na złotówki, porównaj ze średnią polską wypłatą i
@Janusz_z_Rivii: > Żyje w DE i mam niższe koszty utrzymania nizli bym miał w PL
Haha a to dobre, to chyba zyjesz w kontenerze, nie wychodzisz z domu, nie masz auta, nie korzystasz z lekarzy fryzjerow itd. i zresz najtańsze zarcie.