Wpis z mikrobloga

Zawitałem dzisiaj do Polszy, 3 lata jej nie oglądałem bo żyje w #niemcy

Pierwsze wrażenie po przekroczeniu granicy: XDDDDDDD

Wy tak tu żyjecie? XD wszędzie na dziko naj……e reklam, dziura na dziurze (pisze o #szczecin), generalnie przy Niemcach to wy kolonia karna jesteście. Po samochodach widać ze klasa średnia u was nie istnieje. Dobrze, że parking strzeżony w hotelu mam…

#polska
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Janusz_z_Rivii: oho pan prawie niemiec xD


zapomniałeś tylko że polskie miasta to 1:1 kopia Berlina np Wrocław o przepraszam Breslau xD

@diogene: no tylko że Berlin utrzymują, a Wrocław jak miał kostkę położona za Niemca to tak do dzisiaj została, polskie miasta z roku na rok popadają w coraz wieksza ruinę i wszyscy mają to w #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maczeta31:

Zarabiajac w PL 5k na reke zyjesz na duzo wyzszym poziomie niz zarabiajac 2k euro w DE.


Raz, że nie, dwa - ciągle mieszkasz w chlewie bez sensownego szkolnictwa, ochrony zdrowia, administracji i w legislacyjnym burdelu. xD
  • Odpowiedz
@krulsmokuf: W hiszpani bezrobocie wśród młodych 25% i bardzo kiepskie pensje. Młodzi sami wyjeżdżają za praca do Niemiec albo UK. Musiałbyś mieć pomysł na siebie, żeby tam czegoś szukać.
  • Odpowiedz
jak ktoś pisze "Polszy" zamiast Polska to jest j*****m frustratem co mu życie nie wyszło i nie ma zielonego pojęcia, że tutaj można żyć lepiej niż na zachodzie. Mieć dobrą pracę i wszystkie przyjemności z życia.

Masz jakieś kompleksy Polski bo pewnie Niemcy mają ciebie za podczlowieka jak to mają w zwyczaju. No cóż powodzenia. Proponuję zmienić kraj na bardziej wyrozumiały dla obcokrajowców np: na Kanadę lub Polskę.


@ErroL: XDDD
  • Odpowiedz
Zarabiajac w PL 5k na reke zyjesz na duzo wyzszym poziomie niz zarabiajac 2k euro w DE.

@maczeta31: poleciałeś xD

Smieszy mnie jak ktoś wyjedzie za granicę bo w PL sobie nie daje rady

jeśli szanujesz swoje zdrowie i nie chcesz kopać ręcznie fundamentów i zamawiasz koparkę tzn. że nie radzisz sobie z kopaniem? Bo takie to jest porównanie tych dwóch państw xD
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Wszystko wskazuje, że powoli trzeba będzie myśleć o zmianie kraju w którym będzie się zarabiać, bo tutaj zaczyna się robić straszna ch*joza, a ja już za stary jestem na wyścig szczurów... Jak z językiem w DE? Idzie się dogadać po angielsku, czy jak we Francji- ,,nie będzie Anglik pluł nam w twarz"? Z ciekawości- czym się zajmujesz i jak trafiłeś do DE?
  • Odpowiedz
@Krupier: Hehe, to jest dobre. U nas w każdym praktycznie najmniejszym punkcie da się zapłacić kartą. A w Niemczech rzeczywiście cały czas gotówka i gotówka.
Już ze dwa lata chodzę u nas bez portfela.
  • Odpowiedz