Wpis z mikrobloga

  • 21
@#!$%@? czyli dla NIE prostytuowanie się dzieci jest ok? Zawsze wiedziałem że to debile ale ostatnio maja rekordowe parcie na szkło.
  • Odpowiedz
@Habemuspapam69: Już tłumaczę
- szewc bez butów chodzi. - to oznacza, że możesz mieć rację, ale w swoim zyciu tego nie potrafisz wcielić
- wyjątek od reguły - tak to tłumaczy sam Korwin. Musisz sprawdzić czym się zajmują inne jego dzieci - jeśli tez kradną i ćpają to masz rację.
  • Odpowiedz
@mus_tang: ten "lider" robi co chce a my możemy sobie najwyżej poujadać tyle naszego, na nic więcej nas nie stać i dlatego pis ma pełnię władzy i niczego się nie boi, zwłaszcza nas, podludzi, tolerujących ich gówno politykę...
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Jak mozna wstawiac screen z filmu i urban legend sprzed kilku lat o galeriankach jako argument, i przykład 100% legit xDD

Poza tym, ciekawe, czy jego żona może „wydawać”, skoro w wywiadzie nie chciała poruszyć tematu pieniędzy w ich małżeństwie
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jedyny sensowny kandydat i partia, cała reszta to patałachy, w sensie jak by zdobył władzę to mało by zrobił bo te pozostałe patałachy by mu przeszkadzały, tylko mi yu nie piszcie że nie mam racjo, nawet nie będę czytał tych waszych wypocin tak jak wy nawet nie zrozumiecie moich
  • Odpowiedz