Wpis z mikrobloga

@derton778: Nie jeździłem i podziękuję. Wystarczy mi w życiu Dacii. Dislami jeździć nie lubię no chyba, że przyjdzie jechać mi autobusem tu robię wyjątek. Only Benzyna. Ogólnie śmiech, że się tym jarasz i przechwalasz jak to jest autko nowe, daj temu kila lat a zobaczymy co się zacznie dziać.


@Lardor: Mam w firmie 2 dustery z 2016 roku, pierwszy 130 tys, drugi 180. Z kwestii serwisowych to olej, filtry, klocki,
  • Odpowiedz
  • 0
@tigga oglądałem i jest całe plus zabezpieczyłem. Zawsze mam auta które gniją na potęgę a jakoś w moich rękach nic im nie jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lardor: #!$%@? za przeproszeniem, porównujesz silniki z poprzedniej epoki do nowych? żadne porównanie. W vagu są malutkie 1.0 bez turbo, ulubiony silnik dostawców pizzy. To ma 80 KM xD. Technologia poszła po prostu do przodu i tyle. Nie zmienia to faktu, że litrowa jednostka w wysokim aucie to XD
  • Odpowiedz
@derton778 wybralem jednak skode. Myslalem nad dacia, nawet babe swoja namawialem. Ale po przejechaniu sie tym i poznaniem go troche lepiej odpuscilem. Tak samo citroena odpuscilem po jezdzie. Kia mi sie podobala ale babie nie. Stanelo na skodzie i jest gites.
To tylko auto do wozenia dupy #!$%@? po co robic z tego jakas filozofie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W vagu są malutkie 1.0 bez turbo, ulubiony silnik dostawców pizzy


@twinzpl: do małego miejskiego auta w zupełności wystarczy. No bo ile taki Up! może ważyć? Ale taka Fabia w kombi ma chyba max 110 KM co jest już nieporozumieniem trochę. Szkoda, bo zaskakująco fajne i przestronne (jak na swoje wymiary) autko. W trasie to pewnie brakowałoby mocy, szczególnie jak ktoś chciałby skorzystać z faktu że to kombi i załadować pod
  • Odpowiedz
  • 0
@twinzpl ale z starszej technologi silnik się może okazać lepszy xd i bardziej żywotny musimy kilka lat poczekać by osądzać dzisiiejsze auta
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lardor: stare silniki nie są dobre. Są mało wydajne, palą kanister na 100km i slabo się zbierają. Możesz mieć stare v12 pod maską, podjeżdża nowa bawarka z 3 litrowym dieslem i cię nie ma. Czekamy już dużo lat, czy to na 3.0d od BMW, czy to na 2.0tdi od vag. te auta mają już po pół miliona nalatane i jakoś #!$%@? nic im się nie chce dziać. Miałem ostatnio golfa 7
  • Odpowiedz