Wpis z mikrobloga

@Tranzystor_IGBT: Własnie się gubisz w swoich fiksacjach. Skoro wyprzedzanie tira trwa kilka sekund to skąd u Ciebie ból dupy o jadących szybciej? Skoro ktoś jedzie szybciej to Ciebie również szybko wyprzedzi więc naciśnięcie hamulca aby samochód sam trochę wyhamował sprawia, że jesteś idiotą i nie potrafisz jeździć kulturalnie dostosowując się do warunków na drodze. No ale bati 2/10 bo odpisałem.
Własnie się gubisz w swoich fiksacjach.


@BigDaddyy: nie gubie sie. Juz wyzej napisalem dlaczego na autostradach można jezdzic szybciej niż na innych drogach i dlaczego #!$%@? psuja plynnosci i bezpieczenstwo w ruchu. Niestety p0laczki nie widza dalej niż koniuszek własnego małego fiutka wiec nie spodziewałem sie że ktokolwiek tutaj zrozumie istote problemu.

No ale jak taki szybki i bezpieczny #!$%@? 200km/h trafi na szybszego i bezpueczniejszego #!$%@? na scigaczu jadacego 240km/h
@Tranzystor_IGBT: Ale jak to- przecież na POSTĘPOWYM ZACHODZIEEEEE, z którego nasi kretyni kopiują pomysły, masz w Niemczech ogólnie brak ograniczeń.
To gdzie ten POSTĘPOWY ZACHÓD, co?
Czy standardowo - kopiujmy tylko opresyjne pomysły i dziwmy się że nie działają, nie oferując nic w zamian xD
@Tranzystor_IGBT: bzdura. statystyki wyraźnie mówią że na autostradach dużo częściej polaczki jeżdżą zgodnie z przepisami albo poniżej porównując do obszarów niezabudowanych czy reszty.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Tranzystor_IGBT: dyskusja z wykopkami na ten temat nie ma sensu. Primo to gówniarze których starzy wożą, secundo pozostali to sebki w gruzach na które zarobili zbierając szparagi u Niemca. Ciągle ta sama dyskusja jeżdżę szybko i bezpiecznie. Mistrzowie prostych których deszcz i śnieg weryfikuje umiejętności. Sebek upalajacy gruza na parkingu pod tesco też inaczej się zachowuje. Bo już się nauczył że prędkość ma znaczenie. Typowy wykopkowy mistrz prostej to 200 km/h
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: mam wrażenie że u nas od cholerny osób nie potrafi jechać prawidłowo autostrada i nie potrafi skorzystać z pasa rozbiegowego podczas włączania się do ruchu na trasie szybkiego ruchu