Wpis z mikrobloga

zdarzaja sie takie przypadki :p jak spasiona baba, niewyedukowana co nic nie podejrzewa kiedy nie ma okresu, nagle rodzi dziecko :D


@czarnapietruszka: 2 dni temu byłem w lodziarni i była tam babka z córką. córka ze 3-4 lvl, ale mega drobna. Matka 3x większa ode mnie, spokojnie 160 kg miała, tłuszcz magazynowany z czole. Zupełnie nie wyglądała jak matka tej małej (bo spodziewałbym się córki jako spasionego purchlaka), no ale z
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: Ja rozumiem, że na wykopie beka, ale wiecie, że dzieciak może na przykład urodzić się wcześniakiem i wtedy rzeczywiście jest z „zaskoczenia”? Tak było u mnie - 2 miesiące przed planowanym terminem.
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: Pracowałem z typiarą na stacji i jeszcze teraz w lutym miałem z nią jakąś zmianę. Parę dni potem nagle zniknęła. Okazało się, że urodziła dziecko, a nawet nie wiedziała, że jest w ciąży. Serio w 9. miesiącu nie bylo po niej nic widać (no ogólnie jest też gruba xd). Więc jakkolwiek #!$%@? się to wydaje, teraz jestem w stanie uwierzyć w taką historię xd
  • Odpowiedz