Wpis z mikrobloga

20 lat temu w polskim slangu młodzieżowym dominowały: beka, maniura, przychlast, żal kropka pl, kozacki, czaisz.
niemożliwe, że jestem już tak stara i niektórych słów używam do dziś. ._.
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach