Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1990
Marysia w wywiadzie:

Rzut oszczepem jest konkurencją, w której notuje się najwięcej kontuzji w lekkoatletyce. Tymczasem oszczepnicy w naszym związku praktycznie nie mają wsparcia fizjoterapeuty. Myślałam, że przynajmniej po rzucie na 71 m otrzymam pomoc. Nic takiego jednak się nie stało. Przez ostatnie pięć lat wydałam wszystkie swoje oszczędności na to, żeby znaleźć najlepszych specjalistów w Polsce. Tylko dzięki temu, że przez ten czas inwestowałam w swoje zdrowie, mogłam stanąć do rywalizacji w Tokio.


ehhhhh

#tokio2020
  • 60
@Bounty każdy sport zawodowy to promocja zdrowego stylu życia, inwestując w niszowe sporty zachecasz też młodzież do uprawiania sportu, a to z kolei zwiększa aktywność fizyczną społeczeństwa i zmniejsza ilość chorób cywilizacyjnych co znowu zmniejsza nakłady na służbę zdrowia ;) nie każdy ma predyspozycje do uprawiania piłki nożnej :P koleś który dzisiaj zdobył złoto w chodzie zaczął go uprawiać bo się karał Korzeniowskim
@Kefaveli:

A te nasze #!$%@? patałachy z piłki nożnej mają wszystko czego zapragną.


Temat wałkowany miliony razy. Jak rzuty Marii będzie oglądać tyle ludzi to będą sponsorzy i będzie hajs. Wolny rynek. Zamykam temat.

A i żeby nie było: Szanuję Marię, super że zdobyła medal a polscy piłkarze to rzeczywiście w większości patałachy, ale to niczego nie zmienia.