Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1990
Marysia w wywiadzie:

Rzut oszczepem jest konkurencją, w której notuje się najwięcej kontuzji w lekkoatletyce. Tymczasem oszczepnicy w naszym związku praktycznie nie mają wsparcia fizjoterapeuty. Myślałam, że przynajmniej po rzucie na 71 m otrzymam pomoc. Nic takiego jednak się nie stało. Przez ostatnie pięć lat wydałam wszystkie swoje oszczędności na to, żeby znaleźć najlepszych specjalistów w Polsce. Tylko dzięki temu, że przez ten czas inwestowałam w swoje zdrowie, mogłam stanąć do rywalizacji w Tokio.


ehhhhh

#tokio2020
  • 60
  • Odpowiedz
A dlaczego KGHM mialby sponsorowac lekkoatletow? Jaki mialby w tym interes?


@mistejk: Taki sam jak w przypadku sponsorowania lubińskiego klubu - promocja marki (chociaż też nie wiem po co mieliby to robić), wspieranie sportowców, którzy - w przeciwieństwie do Zagłębia - osiągają sukcesy.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: KGHM nie musi promować swojej marki, bo jego klientami nie są klienci detaliczni, tylko wielkie globalne firmy, więc nie dlatego je sponsoruje. I czemu KGHMowi miałoby zależeć na sukcesach jakichś lekkoatletów, którzy mało kogo obchodzą tak naprawdę. KGHM sponsoruje Zagłębie, żeby jego pracownicy, mieszkańcy Lubina i okolic mieli rozrywkę, czyli czuli się szczęśliwsi, a także dzięki kibicowaniu lokalnemu klubowi czuli większą przynależność do regionu, a tym samym do KGHM,
  • Odpowiedz
KGHM nie musi promować swojej marki


@mistejk: No właśnie - więc nie musi sponsorować Zagłębia, lepiej by było by te środki oddali budżetowi państwa by zmniejszyć zadłużenie.

I czemu KGHMowi miałoby zależeć na sukcesach jakichś lekkoatletów, którzy mało kogo obchodzą tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pomyśleć że piłkę nożną i siatkówkę dzieli przepaść jeśli chodzi o budżet. A taki rzut oszczepem jest sporo niżej.
Ja #!$%@?.
Ale Czarnecki oczywiście musiał pojechać (°°
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Jak już napisałem, KGHM nie sponsoruje Zagłębia dla promocji swojej marki tylko z innych względów. KGHM nie jest żadną firmą państwową, tylko publiczną i notowaną na giełdzie, w której Skarb Państwa posiada raptem 31,79% akcji. Jego celem jest osiąganie zysku dla akcjonariuszy, wszystkich, a nie tylko skarbu państwa, a lepiej się to robi, mając zmotywowaną i szczęśliwą załogę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@szasznik: kto utrzymuje stadiony? Kto dopłaca do klubów? Kto dopłaca do boisk itd? Jak dla mnie polska dopłaca kosmicznie dużo do piłki. Oczywiście jest popularna ale jak dla mnie nie powinno się inwestować w sport profesjonalny a jedynie w sport dla młodzieży
  • Odpowiedz
@Kefaveli: bo tych patalachow ludzie chca ogladac kupuja bilety,wykupuja pakiety telewizyjne,a taki oszczep to lata ludziom kolo #!$%@? i jakby nie wykop to w zyciu nie wiedzialbym o jakiejs marysi tak to trudno zrozumiec?Onna sprawa ze lesne dziady ze zwiazku ciagle #!$%@? ze piniendzy ni ma i nie bedzie,ale porownywanie do piłkarzy i plakanie to troche bzdura kolego.
  • Odpowiedz
@Kefaveli:
Równie dobrze można powiedzieć, że pieniądze trzeba zabrać najbogatszym i rozdać najbiedniejszym. Nie bez przyczyny pieniądze siedzą w piłce nożnej.

Przeciętny kibic taki rzut oszczepem ogląda raz na rok? Co 2 lata? A może co igrzyska?

Zapalony fan ogląda jeszcze jakieś mistrzostwa Europy, halowe i podobne imprezy pewnie max kilka razy
  • Odpowiedz
  • 1
@Kefaveli Uzyj mozgu #!$%@?, te patałachy finansują sie same na tyle ze pzpn zarabia, do każdego innego zwiazku trzeba dokladac, w dodatku piłkarze w wiekszosci mają pieniądze prywatne.
  • Odpowiedz