Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jed1: Cześć!

Czy moglibyście doradzić w jaki sposób szukaliście działki pod budowę? (Do kupna)

Olx, gratka, otodom, wyczerpałem wszystkie możliwości i 99% to agencje, które sobie liczą dobra prowizję

Jeździliście po miejscowościach i szukaliście tabliczek ogłoszeń?

Interesował mnie obszar Gliwic/Zabrze ale ceny za metr tj Ci najmniej 300 zł/m2 odstraszają.... :(

#dzialka #budowadomu #nieruchomosci
  • 7
@jed1: Jeździłem i szukałem tabliczek oraz ogłoszeń na tablicach we wsi. Pytałem także chłopów czy nie wiedzą czy ktoś w okolicy by chciał sprzedać.
@jed1 pisz na grupach na fb, nie tylko tych typowo z działkami,ale te sprzedam/kupię wszystko. Popytaj u sołtysów . Znajdź geodete z gminy co wszystkim dzieli działki.
@jed1: Pojedź po wsiach które cię interesują i pogadaj z Sołtysem. Zwykle on wie kto chcę sprzedawać, kto co ma, czy może ktoś będzie dzielił etc. Czasami w taki sposób można wyrwać mega okazję.
Jeździliście po miejscowościach i szukaliście tabliczek ogłoszeń?


@jed1: jak masz gotówkę to warto nawet podbijać do fajnych działeczek bez tabliczek. Jeżeli widzisz że przy domu ktoś ma to podchodzisz i dzwonisz do drzwi, często nie chcą sprzedać ale jak pomachasz gotóweczką to mogą zmięknąć.
szukałem w necie na przeróżnych portalach, jeździłem po okolicy itp, udało się znaleźć perełkę ale przez OLX, kluczem było czekanie na okazję, ustawiony filtr z powiadomieniem i szybka reakcja, w skrócie - daj sobie czas, obserwuj.